Dobrze przemyślane szkolenia

Szkolenia zamknięte

Rozumiemy jak ważne jest dostosowanie programu szkoleń do specyfiki działalności, prowadzonej przez naszych Klientów. Dlatego też, oferujemy możliwość organizacji szkoleń zamkniętych – rozwiązanie szyte na miarę dla wymagających odbiorców. Szkolenia w tej formie przygotowujemy w oparciu o branżowy charakter firmy oraz jej indywidualne potrzeby. Dajemy możliwość wyboru miejsca i czasu szkolenia.

Jesteś zainteresowany ogranizacją szkolenia zamkniętego dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami: Szkolenia.Crido@crido.pl.

Gotowi na zmiany?

Prawo podatkowe nigdy dotąd nie zmieniało się tak dynamicznie. Wprowadzono szereg nowych obowiązków, którym muszą sprostać przedsiębiorcy. Ewentualne błędy w rozliczeniach podatkowych mogą szybko wzbudzić zainteresowanie organów kontroli, szczególnie w dobie postępującego procesu cyfryzacji. Z tego względu niezmiernie ważne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy o zmianach i ich wpływie na dokonywane operacje gospodarcze.

Lepiej zapobiegać, niż leczyć

Na bieżąco komentujemy projektowane i wprowadzone już zmiany w ustawach podatkowych. Uczestniczymy w konsultacjach społecznych wprowadzanych zmian, dzieląc się naszą wiedzą w tym zakresie. Pomagamy Klientom przebrnąć przez zmiany i sprostać nowym wymaganiom. Szkolimy osoby, których aktywność w ramach organizacji Klienta wymaga znajomości przepisów podatkowych.

Praktyczne podejście

Zdobyte doświadczenie w pracy z naszymi Klientami z różnych branż pozwala nam na zaprezentowanie każdego tematu, w sposób praktyczny i dostosowany do indywidulanych potrzeb słuchaczy. Mamy długą tradycję cyklicznych warsztatów z Klientami, w trakcie których każdy może uzyskać odpowiedź na swoje wątpliwości.

Nasi prelegenci

Zespół naszych wykładowców tworzą najlepsi eksperci, posiadający praktyczne doświadczenie, wynikające z prowadzenia szkoleń czy udziału w konferencjach jako prelegenci, a także z realizacji kompleksowych projektów dla największych firm w Polsce. Potwierdzają to najwyższe pozycje w krajowych i międzynarodowych rankingach dla branży doradztwa podatkowego. Przyjdź i przekonaj się sam. Gwarantujemy 100% satysfakcji z odbytego szkolenia.

ZOBACZ WSZYSTKICH PRELEGENTÓW

Szkolenia CRIDO | Warto wiedzieć więcej

Grupa "Pewnego razu w księgowości" została stworzona z myślą o pracownikach działów księgowości oraz wszystkich tych, którzy na co dzień mierzą się ze skomplikowaną polską rzeczywistością podatkową

Subskrybuj blogi