O szkoleniach

Gotowi na zmiany?

Prawo podatkowe nigdy dotąd nie zmieniało się tak dynamicznie. Wprowadzono szereg nowych obowiązków, którym muszą sprostać przedsiębiorcy. Ewentualne błędy w rozliczeniach podatkowych mogą szybko wzbudzić zainteresowanie organów kontroli, szczególnie w dobie postępującego procesu cyfryzacji. Z tego względu niezmiernie ważne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy o zmianach i ich wpływie na dokonywane operacje gospodarcze.

Lepiej zapobiegać, niż leczyć

Na bieżąco komentujemy projektowane i wprowadzone już zmiany w ustawach podatkowych. Uczestniczymy w konsultacjach społecznych wprowadzanych zmian, dzieląc się naszą wiedzą w tym zakresie. Pomagamy Klientom przebrnąć przez zmiany i sprostać nowym wymaganiom. Szkolimy osoby, których aktywność w ramach organizacji Klienta wymaga znajomości przepisów podatkowych.

Praktyczne podejście

Zdobyte doświadczenie w pracy z naszymi Klientami z różnych branż pozwala nam na zaprezentowanie każdego tematu, w sposób praktyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Mamy długą tradycję cyklicznych warsztatów z Klientami, w trakcie których każdy może uzyskać odpowiedź na swoje wątpliwości.

Szkolenia zamknięte

Rozumiemy jak ważne jest dostosowanie programu szkoleń do specyfiki działalności, prowadzonej przez naszych Klientów. Dlatego też, oferujemy możliwość organizacji szkoleń zamkniętych – rozwiązanie szyte na miarę dla wymagających odbiorców. Szkolenia w tej formie przygotowujemy w oparciu o branżowy charakter firmy oraz jej indywidualne potrzeby. Dajemy możliwość wyboru miejsca i czasu szkolenia.

Jesteś zainteresowany ogranizacją szkolenia zamkniętego dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami: Szkolenia.Crido@crido.pl.

Certyfikat

Wiemy, jak ważne dla uczestników jest potwierdzenie odbycia szkolenia. Każdy więc, kto weźmie udział w szkoleniu, otrzyma od nas certyfikat.
Certyfikat wydrukowany na wysokiej jakości papierze przesyłamy pocztą tradycyjną. Warto pochwalić się swoim szkoleniem i poszerzeniem własnych kompetencji zawodowych.
Bo warto wiedzieć więcej.

Certyfikat szkolenia

Szkolenia CRIDO | Warto wiedzieć więcej

Prelegenci

Zespół naszych wykładowców tworzą najlepsi eksperci, posiadający praktyczne doświadczenie, wynikające z prowadzenia szkoleń czy udziału w konferencjach jako prelegenci, a także z realizacji kompleksowych projektów dla największych firm w Polsce. Potwierdzają to najwyższe pozycje w krajowych i międzynarodowych rankingach dla branży doradztwa podatkowego. Przyjdź i przekonaj się sam. Gwarantujemy 100% satysfakcji z odbytego szkolenia.

ZOBACZ WSZYSTKICH PRELEGENTÓW

Pewnego razu w księgowości

Grupa „Pewnego razu w księgowości” została stworzona z myślą o pracownikach działów księgowości oraz wszystkich tych, którzy na co dzień mierzą się ze skomplikowaną polską rzeczywistością podatkową

Dzieje się teraz w biznesie

Więcej artykułów
Subskrybuj blogi