W czym możemy Ci pomóc?

Warto z nami współpracować

Szybki rozwój technologii, powodujący ciągłe zmiany otoczenia biznesowego, wymagań dotyczących audytów oraz kontroli podatkowych skłoniły Crido do stworzenia zestawu cyfrowych rozwiązań i usług realizowanych w oparciu o najnowsze technologie, wspierających firmy w obsłudze procesów podatkowych.

Szeroka wiedza i doświadczenie zarówno z zakresu podatków jak i IT stanowi podstawę oferowanych przez nas rozwiązań oraz kompleksowych usług mających na celu automatyzację procesów podatkowych, jak również minimalizację potencjalnego ryzyka w obszarze kalkulacji wysokości zobowiązań podatkowych oraz raportowania podatkowego.

Nadzór merytoryczny nad rozwiązaniami przygotowanymi przez Crido sprawują najlepsi doradcy podatkowi w Polsce m.in. w zakresie VAT , CIT, czy Cen Transferowych, którzy czuwają nad poprawnością oferowanych usług oraz opracowywanych narzędzi podatkowych. Dzięki wsparciu najlepszych doradców podatkowych w Polsce mamy możliwość świadczenia usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

Subskrybuj blogi