Zawodowo wspieramy biznesy.
Warto dołączyć

Sprawdź otwarte rekrutacje

Co robimy w CRIDO?

Jesteśmy polską firmą konsultingową, której głównym zadaniem jest pomaganie biznesom w ich rozwoju i wzroście. Doradzamy przede wszystkim w ramach trzech głównych linii biznesowych: podatkowej, prawnej i pozyskiwania dotacji. Oprócz tego pomagamy firmom się digitalizować, dbać o finanse oraz szkolimy ich pracowników i zarządy. Zespoły tzw. adminu wspierają na co dzień biznes działając jako IT, marketing, HR czy administracja.

W CRIDO cenię elastyczność, prosty system wynagradzania i wyraźnie określone ścieżki awansu. Mam możliwość zgłaszania swoich pomysłów, a ze względu na to, że jesteśmy polską firmą, decyzje są podejmowane szybko i na miejscu. Co dla mnie ważne, Crido działa w ramach sieci Taxand, więc mam również możliwość realizacji projektów międzynarodowych.
Justyna Jóźwiak
Starszy manager
TAX, Ceny transferowe

Już na praktykach w CRIDO dostawałam takie projekty i zadania, że czułam się obdarzona dużym zaufaniem i doceniona. Bardzo motywowało mnie to do pracy. Cieszę się, że mam się od kogo uczyć – managerowie i partnerzy są zaangażowani w projekty i wiedzą, co się w nich dzieje. Zespół dzieli się wiedzą i doświadczeniem. To cenne szczególnie wtedy, kiedy ktoś rozpracowywał już podobny case i podzieli się rozwiązaniem.
Paulina Zielińska
Konsultant
Biznes i Innowacje

Pracuję w Crido od 2017 r. To tu stawiałam swoje pierwsze kroki w doradztwie podatkowym jako praktykantka. To miejsce, które oferuje możliwość zdobycia ogromnej wiedzy. Jesteśmy angażowani w różnorodne projekty, dzięki czemu możemy się rozwijać i poszerzać znajomość zagadnień podatkowych i biznesowych. Crido to też ludzie – pomocni, przyjaźni i tworzący super atmosferę pracy.
Marlena Rynio
Starszy konsultant
TAX, VAT

W CRIDO mamy elastyczną kulturę organizacji i nieformalną atmosferę. Szybki rozwój biznesu pozwala nam na rozwijanie ludzi, dlatego inwestujemy w ich szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne. Nie mamy mentalności korporacyjnej, stawiamy raczej na indywidualne historie pracowników i ich kariery oraz potrzeby inne niż zawodowe. Potrafimy się też razem dobrze bawić.
Jakub Ziółek
Partner zarządzający
Legal

Co oferujemy?

Dla rodziny

Kafeteria benefitów (zniżki na bilety do kina, teatru, parków rozrywki, sklepów)
Wyprawka dla świeżo upieczonych rodziców i prezenty dla dzieci na różne okazje
Dodatkowe 5 dni wolnego z okazji urodzenia dziecka

Dla integracji

Wyjazdy firmowe – hikingowe, rowerowe, górskie i wodne – ruchu na pewno u nas nie brakuje
Imprezy na tarasie – spotykanie się ze sobą jest w naszym DNA

Dla sportu

Karta Multisport
Drużyny sportowe – rowerowe, piłkarskie
Podziemny parking rowerowy z szatnią i prysznicami

Dla bezpieczeństwa

Pakiet Medicover
Polisa na życie
Defibrylator AED w biurze i certyfikowane szkolenia z pierwszej pomocy

Dla rozwoju

Udział w zewnętrznych szkoleniach i konferencjach oraz wewnętrznych akademiach
Opłacanie składek w izbach zawodowych
Biblioteka firmowa
Nauka języków obcych indywidualnie lub grupowo
Indywidualna opieka Mentora
Program Super Talentów

Dla komfortu pracy

Praca w systemie hybrydowym (mix pracy zdalnej i z biura)
Elastyczne godziny pracy
Pracjacje (przez 6 tygodni w roku pracuj skąd chcesz)
Owoce i warzywa
Lokalizacja przy rondzie Daszyńskiego

Co poza pracą?

W CRIDO zachęcamy wszystkich do realizowania swoich pasji i dzielenia się nimi z innymi. Z indywidualnych zainteresowań powstają firmowe inicjatywy. Graliśmy w badmintona, pływaliśmy na wake’u i braliśmy udział w triathlonie. Dwa razy w tygodniu po pracy jeździmy na rowerach. W ramach CRIDO Ski wyjeżdżaliśmy już na narty do Austrii, Słowacji i Gruzji, ale kręcą nas coraz mniej oczywiste destynacje. Hikido – hike, czyli wędrówka z CRIDO – to wrześniowe chodzenie po górach w grupie zakapiorów, zakapiorków lub małych zakapiorków. Długość trasy i trudność dostosowujemy do różnych możliwości i doświadczenia. W jaką pasję Ty nas wciągniesz?

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Analiza CV
  • Rozmowa rekrutacyjna
  • Testy analityczne
  • Informacja zwrotna
  • Jesteśmy w kontakcie

Kogo szukamy?

Nie mamy w tej chwili oferty dla Ciebie? Nic straconego! Zostaw swoje CV, a odezwiemy się, kiedy będziemy szukali osoby z Twoim doświadczeniem.

Prześlij CV

Jaka jest ścieżka kariery?

Praktykant

Nasi praktykanci to studenci, zwykle 4 lub 5 roku. Praktyki trwają do 6 miesięcy. Potem razem decydujemy, czy masz już czas by zaangażować się w pełnym wymiarze.

Konsultant

Konsultanci w pełni angażują się w różnorodne projekty. Wspierają zespoły m.in. w zakresie analiz i researchy.

Starszy konsultant

Odpowiedzialność za projekty wzrasta. Starsi konsultanci zarządzają określoną częścią projektu i zaangażowanym zespołem.

Manager

Managerowie zarządzają projektami całościowo: od relacji z klientem poprzez prawidłowe poprowadzenie prac projektowych oraz dostarczenie finalnego produktu.

Starszy manager

Zarządzają projektami złożonymi i łączą pracę różnych linii biznesowych w ramach CRIDO. Dbają o wprowadzenie nowych rozwiązań i produktów.

Partner

Partnerzy sprawują nadzór merytoryczny nad całością prac zespołu, za który odpowiadają. Reprezentują CRIDO na wydarzeniach branżowych i dbają o relacje z klientami. Opracowują plany strategiczne i komunikują je w firmie.

Gdzie pracujemy?

Mamy biura na Towarowej 28 w Warszawie i Wielickiej 28 w Krakowie.

Zobacz, jak wygląda nasza główna siedziba na 3 piętrach Generation Park Z w Warszawie.
Te wnętrza już na Ciebie czekają.

Co u nas?

Śledź nas na
@crido.kariera
Dziś w ramach akcji #WartoNasPoznać przedstawiamy wam Edytę Suchocką, starszego konsultanta w CRIDO i jedną z naszych superwomen, które łączą obowiązki supermamy i superpracownika! 💪👌😊
 
Edyta pracuje w zespole #BiznesiInnowacje i zajmuje się pozyskiwaniem pomocy publicznej dla przedsiębiorstw, w tym przede wszystkim przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej niezbędnej do uzyskania finansowania, w szczególności dla projektów B+R z obszaru nauk przyrodniczych. Swoje kompetencje budowała, na przestrzeni ponad 6-letniej praktyki zawodowej pracując głównie w firmach doradczych specjalizujących się w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji, auditingu energetycznym oraz doradztwie w zakresie poprawy efektywności energetycznej. Pracowała także w Instytucji Otoczenia Biznesu świadczącej usługi proinnowacyjne dla firm. Posiada doświadczenie m.in. w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków publicznych, opracowywaniu koncepcji projektów B+R, w tym szczegółowym planowaniu procesu badawczego, a także w zarządzaniu zespołem i obsłudze Klientów biznesowych. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu wspiera wnioskodawców nie tylko wiedzą stricte funduszową, ale również merytoryczną. 
 
Poza pracą Edyta jest szczęśliwą mamą dwójki pociech: Natalii i Maćka. Stara się być obecna w ich życiu i wspólnie z nimi odkrywa świat! 🔍🌎 Jak mówi o sobie Edyta: „Praca dodaje mi energii, radości i poczucia spełnienia. Mam nadzieję, że moje dzieci kiedyś to dostrzegą i że moja praca nie będzie kojarzyć się im z nieobecną mamą, tylko mamą, która jest „superwoman”, robi ciekawe rzeczy i czuje się całkowicie spełniona.” 🙃 Co ważne, Edyta nigdy nie zapomina o tym, aby znaleźć czas tylko dla siebie i dla swojego zdrowia, więc w wolnej chwili wskakuje w sportowe ubrania i pędzi na fitness. 🏋️‍♀️ Wyznaje zasadę, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci, dlatego spotkanie ze znajomymi z fitnessu, miła atmosfera, wysiłek fizyczny i przyjemne zmęczenie na koniec dnia to sposób Edyty na reset, którego każdy z nas potrzebuje! 

🌟🤔 Drogie superwomen, a Wy co ostatnio zrobiłyście tylko dla siebie?

#WartoNasPoznać #kariera
Dziś w ramach akcji #WartoNasPoznać przedstawiamy wam Edytę Suchocką, starszego konsultanta w CRIDO i jedną z naszych superwomen, które łączą obowiązki supermamy i superpracownika! 💪👌😊 Edyta pracuje w zespole #BiznesiInnowacje i zajmuje się pozyskiwaniem pomocy publicznej dla przedsiębiorstw, w tym przede wszystkim przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej niezbędnej do uzyskania finansowania, w szczególności dla projektów B+R z obszaru nauk przyrodniczych. Swoje kompetencje budowała, na przestrzeni ponad 6-letniej praktyki zawodowej pracując głównie w firmach doradczych specjalizujących się w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji, auditingu energetycznym oraz doradztwie w zakresie poprawy efektywności energetycznej. Pracowała także w Instytucji Otoczenia Biznesu świadczącej usługi proinnowacyjne dla firm. Posiada doświadczenie m.in. w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków publicznych, opracowywaniu koncepcji projektów B+R, w tym szczegółowym planowaniu procesu badawczego, a także w zarządzaniu zespołem i obsłudze Klientów biznesowych. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu wspiera wnioskodawców nie tylko wiedzą stricte funduszową, ale również merytoryczną. Poza pracą Edyta jest szczęśliwą mamą dwójki pociech: Natalii i Maćka. Stara się być obecna w ich życiu i wspólnie z nimi odkrywa świat! 🔍🌎 Jak mówi o sobie Edyta: „Praca dodaje mi energii, radości i poczucia spełnienia. Mam nadzieję, że moje dzieci kiedyś to dostrzegą i że moja praca nie będzie kojarzyć się im z nieobecną mamą, tylko mamą, która jest „superwoman”, robi ciekawe rzeczy i czuje się całkowicie spełniona.” 🙃 Co ważne, Edyta nigdy nie zapomina o tym, aby znaleźć czas tylko dla siebie i dla swojego zdrowia, więc w wolnej chwili wskakuje w sportowe ubrania i pędzi na fitness. 🏋️‍♀️ Wyznaje zasadę, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci, dlatego spotkanie ze znajomymi z fitnessu, miła atmosfera, wysiłek fizyczny i przyjemne zmęczenie na koniec dnia to sposób Edyty na reset, którego każdy z nas potrzebuje! 🌟🤔 Drogie superwomen, a Wy co ostatnio zrobiłyście tylko dla siebie? #WartoNasPoznać #kariera
4 dni temu
View on Instagram |
1/3
Dziś w CRIDO mamy dwa wspaniałe powody do świętowania 🙌 🎉 🎊

Po raz pierwszy zdobyliśmy nagrodę Poland #IndirectTax Firm of the Year oraz 7️ siódmą z rzędu nagrodę Poland #TransferPricing Firm of the Year!!!
Te ważne dla nas wyróżnienia, zostały przyznane przez międzynarodowe wydawnictwo International #Tax Review (#ITR ) w ramach #EMEA #Tax Awards 2022 – jednego z najważniejszych konkursów dla branży podatkowej.

Zwycięzcy tegorocznej edycji zostali ogłoszeni podczas wczorajszej uroczystej gali w Londynie, na której nie mogło zabraknąć Anny Wcisło, która w imieniu #CRIDO odebrała obie statuetki.

Dziękujemy naszym klientom i pracownikom – bez Was ten sukces nie byłby możliwy!

Gratulujemy pozostałym nagrodzonym i wyróżnionym przez #ITR firmom!

#podatki #VAT #nagroda #świętowanie #gratulacje #celebracja #tort #konfetti #gala #statuetka #londyn #najlepsi #ranking #praca #cridokariera
Dziś w CRIDO mamy dwa wspaniałe powody do świętowania 🙌 🎉 🎊

Po raz pierwszy zdobyliśmy nagrodę Poland #IndirectTax Firm of the Year oraz 7️ siódmą z rzędu nagrodę Poland #TransferPricing Firm of the Year!!!
Te ważne dla nas wyróżnienia, zostały przyznane przez międzynarodowe wydawnictwo International #Tax Review (#ITR ) w ramach #EMEA #Tax Awards 2022 – jednego z najważniejszych konkursów dla branży podatkowej.

Zwycięzcy tegorocznej edycji zostali ogłoszeni podczas wczorajszej uroczystej gali w Londynie, na której nie mogło zabraknąć Anny Wcisło, która w imieniu #CRIDO odebrała obie statuetki.

Dziękujemy naszym klientom i pracownikom – bez Was ten sukces nie byłby możliwy!

Gratulujemy pozostałym nagrodzonym i wyróżnionym przez #ITR firmom!

#podatki #VAT #nagroda #świętowanie #gratulacje #celebracja #tort #konfetti #gala #statuetka #londyn #najlepsi #ranking #praca #cridokariera
Dziś w CRIDO mamy dwa wspaniałe powody do świętowania 🙌 🎉 🎊

Po raz pierwszy zdobyliśmy nagrodę Poland #IndirectTax Firm of the Year oraz 7️ siódmą z rzędu nagrodę Poland #TransferPricing Firm of the Year!!!
Te ważne dla nas wyróżnienia, zostały przyznane przez międzynarodowe wydawnictwo International #Tax Review (#ITR ) w ramach #EMEA #Tax Awards 2022 – jednego z najważniejszych konkursów dla branży podatkowej.

Zwycięzcy tegorocznej edycji zostali ogłoszeni podczas wczorajszej uroczystej gali w Londynie, na której nie mogło zabraknąć Anny Wcisło, która w imieniu #CRIDO odebrała obie statuetki.

Dziękujemy naszym klientom i pracownikom – bez Was ten sukces nie byłby możliwy!

Gratulujemy pozostałym nagrodzonym i wyróżnionym przez #ITR firmom!

#podatki #VAT #nagroda #świętowanie #gratulacje #celebracja #tort #konfetti #gala #statuetka #londyn #najlepsi #ranking #praca #cridokariera
Dziś w CRIDO mamy dwa wspaniałe powody do świętowania 🙌 🎉 🎊 Po raz pierwszy zdobyliśmy nagrodę Poland #IndirectTax Firm of the Year oraz 7️ siódmą z rzędu nagrodę Poland #TransferPricing Firm of the Year!!! Te ważne dla nas wyróżnienia, zostały przyznane przez międzynarodowe wydawnictwo International #Tax Review (#ITR ) w ramach #EMEA #Tax Awards 2022 – jednego z najważniejszych konkursów dla branży podatkowej. Zwycięzcy tegorocznej edycji zostali ogłoszeni podczas wczorajszej uroczystej gali w Londynie, na której nie mogło zabraknąć Anny Wcisło, która w imieniu #CRIDO odebrała obie statuetki. Dziękujemy naszym klientom i pracownikom – bez Was ten sukces nie byłby możliwy! Gratulujemy pozostałym nagrodzonym i wyróżnionym przez #ITR firmom! #podatki #VAT #nagroda #świętowanie #gratulacje #celebracja #tort #konfetti #gala #statuetka #londyn #najlepsi #ranking #praca #cridokariera
2 tygodnie temu
View on Instagram |
2/3
🥳🥳🥳 Dziś nasz zespół #cenytransferowe świętuje swój kolejny sukces! 7 rok z rzędu ten #dreamteam otrzymał tytuł Poland Transfer Pricing Firm of the Year w rankingu #ITR! Kogo innego moglibyśmy zatem pokazać w kolejnej odsłonie #WartoNasPoznać jeśli nie jednego z liderów tego zespołu Mateusza Jałkowskiego 😊

Mateusz jest partnerem w zespole #TP w CRIDO. Wspiera klientów w przygotowaniu oraz implementacji efektywnych biznesowo reorganizacji łańcucha dostaw, zarządzaniu ryzykiem cen transferowych, wycenach rynkowego poziomu obciążeń związanych z transakcjami towarowymi, usługowymi, finansowymi i wartościami niematerialnymi czy w kontrolach i postępowaniach w zakresie cen transferowych. Przygotowuje dokumentację cen transferowych oraz dokumentację obronne wspierające rynkowość transakcji zawieranych przez podatników. Mateusz uczestniczył także w zawieraniu uprzednich porozumień cenowych z Ministrem Finansów / Szefem KAS. Doradza krajowym i zagranicznym podmiotom działającym w różnych branżach. Pracę w doradztwie podatkowym rozpoczął w 2010 roku i od początku swojej kariery związany jest z CRIDO. Od 2015 roku jest licencjonowanym doradcą podatkowym.

Jako chłopak wychowany na warszawskim Gocławiu od najmłodszych lat Mateusz kibicuje #LegiaWarszawa. Na pierwszy mecz zaprowadził go tata i zaraził Mateusza oraz jego brata pasją do kibicowania. Mateusz był już na kilkuset meczach Legii, głównie na Łazienkowskiej. Co tak przyciąga Mateusza do kibicowania? Wyjątkowa atmosfera i oprawy na trybunach, dreszczyk na plecach gdy jest głośno, często zdarte gardło, niezapomniane emocje, wiele okazji do radości, czasem też do rozczarowań. Jak Mateusz sam mówi, wyzwaniem jest ustawianie weekendów pod terminarz Legii i negocjacje z żoną ;) 

A Wy kibicujecie drużynom ze swoich miast?

Jeśli chcecie dołączyć do drużyny kibiców CRIDO to zajrzyjcie 👉 do naszej zakładki Kariera. Właśnie szukamy nowych osób do najlepszego zespołu #TP na rynku!

#WartoNasPoznać #CRIDOkariera #liderzy
🥳🥳🥳 Dziś nasz zespół #cenytransferowe świętuje swój kolejny sukces! 7 rok z rzędu ten #dreamteam otrzymał tytuł Poland Transfer Pricing Firm of the Year w rankingu #ITR! Kogo innego moglibyśmy zatem pokazać w kolejnej odsłonie #WartoNasPoznać jeśli nie jednego z liderów tego zespołu Mateusza Jałkowskiego 😊 Mateusz jest partnerem w zespole #TP w CRIDO. Wspiera klientów w przygotowaniu oraz implementacji efektywnych biznesowo reorganizacji łańcucha dostaw, zarządzaniu ryzykiem cen transferowych, wycenach rynkowego poziomu obciążeń związanych z transakcjami towarowymi, usługowymi, finansowymi i wartościami niematerialnymi czy w kontrolach i postępowaniach w zakresie cen transferowych. Przygotowuje dokumentację cen transferowych oraz dokumentację obronne wspierające rynkowość transakcji zawieranych przez podatników. Mateusz uczestniczył także w zawieraniu uprzednich porozumień cenowych z Ministrem Finansów / Szefem KAS. Doradza krajowym i zagranicznym podmiotom działającym w różnych branżach. Pracę w doradztwie podatkowym rozpoczął w 2010 roku i od początku swojej kariery związany jest z CRIDO. Od 2015 roku jest licencjonowanym doradcą podatkowym. Jako chłopak wychowany na warszawskim Gocławiu od najmłodszych lat Mateusz kibicuje #LegiaWarszawa. Na pierwszy mecz zaprowadził go tata i zaraził Mateusza oraz jego brata pasją do kibicowania. Mateusz był już na kilkuset meczach Legii, głównie na Łazienkowskiej. Co tak przyciąga Mateusza do kibicowania? Wyjątkowa atmosfera i oprawy na trybunach, dreszczyk na plecach gdy jest głośno, często zdarte gardło, niezapomniane emocje, wiele okazji do radości, czasem też do rozczarowań. Jak Mateusz sam mówi, wyzwaniem jest ustawianie weekendów pod terminarz Legii i negocjacje z żoną ;) A Wy kibicujecie drużynom ze swoich miast? Jeśli chcecie dołączyć do drużyny kibiców CRIDO to zajrzyjcie 👉 do naszej zakładki Kariera. Właśnie szukamy nowych osób do najlepszego zespołu #TP na rynku! #WartoNasPoznać #CRIDOkariera #liderzy
2 tygodnie temu
View on Instagram |
3/3
Subskrybuj blogi