Zawodowo wspieramy biznesy.
Warto dołączyć

Sprawdź otwarte rekrutacje

Co robimy w CRIDO?

Jesteśmy polską firmą konsultingową, której głównym zadaniem jest pomaganie biznesom w ich rozwoju i wzroście. Doradzamy przede wszystkim w ramach trzech głównych linii biznesowych: podatkowej, prawnej i pozyskiwania dotacji. Oprócz tego pomagamy firmom się digitalizować, dbać o finanse oraz szkolimy ich pracowników i zarządy. Zespoły tzw. adminu wspierają na co dzień biznes działając jako IT, marketing, HR czy administracja.

W CRIDO cenię elastyczność, prosty system wynagradzania i wyraźnie określone ścieżki awansu. Mam możliwość zgłaszania swoich pomysłów, a ze względu na to, że jesteśmy polską firmą, decyzje są podejmowane szybko i na miejscu. Co dla mnie ważne, Crido działa w ramach sieci Taxand, więc mam również możliwość realizacji projektów międzynarodowych.
Justyna Jóźwiak
Starszy manager
TAX, Ceny transferowe

Już na praktykach w CRIDO dostawałam takie projekty i zadania, że czułam się obdarzona dużym zaufaniem i doceniona. Bardzo motywowało mnie to do pracy. Cieszę się, że mam się od kogo uczyć – managerowie i partnerzy są zaangażowani w projekty i wiedzą, co się w nich dzieje. Zespół dzieli się wiedzą i doświadczeniem. To cenne szczególnie wtedy, kiedy ktoś rozpracowywał już podobny case i podzieli się rozwiązaniem.
Paulina Zielińska
Konsultant
Biznes i Innowacje

Pracuję w Crido od 2017 r. To tu stawiałam swoje pierwsze kroki w doradztwie podatkowym jako praktykantka. To miejsce, które oferuje możliwość zdobycia ogromnej wiedzy. Jesteśmy angażowani w różnorodne projekty, dzięki czemu możemy się rozwijać i poszerzać znajomość zagadnień podatkowych i biznesowych. Crido to też ludzie – pomocni, przyjaźni i tworzący super atmosferę pracy.
Marlena Rynio
Starszy konsultant
TAX, VAT

W CRIDO mamy elastyczną kulturę organizacji i nieformalną atmosferę. Szybki rozwój biznesu pozwala nam na rozwijanie ludzi, dlatego inwestujemy w ich szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne. Nie mamy mentalności korporacyjnej, stawiamy raczej na indywidualne historie pracowników i ich kariery oraz potrzeby inne niż zawodowe. Potrafimy się też razem dobrze bawić.
Jakub Ziółek
Partner zarządzający
Legal

Co oferujemy?

Dla rodziny

Kafeteria benefitów (zniżki na bilety do kina, teatru, parków rozrywki, sklepów)
Wyprawka dla świeżo upieczonych rodziców i prezenty dla dzieci na różne okazje
Dodatkowe 5 dni wolnego z okazji urodzenia dziecka

Dla integracji

Wyjazdy firmowe – hikingowe, rowerowe, górskie i wodne – ruchu na pewno u nas nie brakuje
Imprezy na tarasie – spotykanie się ze sobą jest w naszym DNA

Dla sportu

Karta Multisport
Drużyny sportowe – rowerowe, piłkarskie
Podziemny parking rowerowy z szatnią i prysznicami

Dla bezpieczeństwa

Pakiet Medicover
Polisa na życie
Defibrylator AED w biurze i certyfikowane szkolenia z pierwszej pomocy

Dla rozwoju

Udział w zewnętrznych szkoleniach i konferencjach oraz wewnętrznych akademiach
Opłacanie składek w izbach zawodowych
Biblioteka firmowa
Nauka języków obcych indywidualnie lub grupowo
Indywidualna opieka Mentora
Program Super Talentów

Dla komfortu pracy

Praca w systemie hybrydowym (mix pracy zdalnej i z biura)
Elastyczne godziny pracy
Pracjacje (przez 6 tygodni w roku pracuj skąd chcesz)
Owoce i warzywa
Lokalizacja przy rondzie Daszyńskiego

Co poza pracą?

W CRIDO zachęcamy wszystkich do realizowania swoich pasji i dzielenia się nimi z innymi. Z indywidualnych zainteresowań powstają firmowe inicjatywy. Graliśmy w badmintona, pływaliśmy na wake’u i braliśmy udział w triathlonie. Dwa razy w tygodniu po pracy jeździmy na rowerach. W ramach CRIDO Ski wyjeżdżaliśmy już na narty do Austrii, Słowacji i Gruzji, ale kręcą nas coraz mniej oczywiste destynacje. Hikido – hike, czyli wędrówka z CRIDO – to wrześniowe chodzenie po górach w grupie zakapiorów, zakapiorków lub małych zakapiorków. Długość trasy i trudność dostosowujemy do różnych możliwości i doświadczenia. W jaką pasję Ty nas wciągniesz?

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Analiza CV
  • Rozmowa rekrutacyjna
  • Testy analityczne
  • Informacja zwrotna
  • Jesteśmy w kontakcie

Kogo szukamy?

Nie mamy w tej chwili oferty dla Ciebie? Nic straconego! Zostaw swoje CV, a odezwiemy się, kiedy będziemy szukali osoby z Twoim doświadczeniem.

Prześlij CV

Otrzymuj nowe oferty pracy na maila

Wypełnij formularz, by być na bieżąco z ofertami od CRIDO

Jaka jest ścieżka kariery?

Praktykant

Nasi praktykanci to studenci, zwykle 4 lub 5 roku. Praktyki trwają do 6 miesięcy. Potem razem decydujemy, czy masz już czas by zaangażować się w pełnym wymiarze.

Konsultant

Konsultanci w pełni angażują się w różnorodne projekty. Wspierają zespoły m.in. w zakresie analiz i researchy.

Starszy konsultant

Odpowiedzialność za projekty wzrasta. Starsi konsultanci zarządzają określoną częścią projektu i zaangażowanym zespołem.

Manager

Managerowie zarządzają projektami całościowo: od relacji z klientem poprzez prawidłowe poprowadzenie prac projektowych oraz dostarczenie finalnego produktu.

Starszy manager

Zarządzają projektami złożonymi i łączą pracę różnych linii biznesowych w ramach CRIDO. Dbają o wprowadzenie nowych rozwiązań i produktów.

Partner

Partnerzy sprawują nadzór merytoryczny nad całością prac zespołu, za który odpowiadają. Reprezentują CRIDO na wydarzeniach branżowych i dbają o relacje z klientami. Opracowują plany strategiczne i komunikują je w firmie.

Gdzie pracujemy?

Mamy biura na Towarowej 28 w Warszawie i Wielickiej 28 w Krakowie.

Zobacz, jak wygląda nasza główna siedziba na 3 piętrach Generation Park Z w Warszawie.
Te wnętrza już na Ciebie czekają.

Co u nas?

Śledź nas na
@crido.kariera
Początek miesiąca to #Induction, czyli powitanie nowych osób w #CRIDO. 

Tym razem dominowały podatki: członków zyskały zespoły #HAS, #Litigation i #VAT, a oprócz tego wzmocnione zostały #CorporateFinance i #Office.

Witajcie! Życzymy powodzenia w nowych rolach 😊

#newjoiners #CRIDOkariera #podatki #tax #fuzjeiprzejecia #finanse #karierawfinansach #administracja #praca #nowapraca #kariera #rozwoj #nowosci #szkolenie #buddy #witamy #super #szczescie #warto
Początek miesiąca to #Induction, czyli powitanie nowych osób w #CRIDO. Tym razem dominowały podatki: członków zyskały zespoły #HAS, #Litigation i #VAT, a oprócz tego wzmocnione zostały #CorporateFinance i #Office. Witajcie! Życzymy powodzenia w nowych rolach 😊 #newjoiners #CRIDOkariera #podatki #tax #fuzjeiprzejecia #finanse #karierawfinansach #administracja #praca #nowapraca #kariera #rozwoj #nowosci #szkolenie #buddy #witamy #super #szczescie #warto
2 dni ago
View on Instagram |
1/3
Warto walczyć o swoje #marzenia. Czasami dochodzimy do ich realizacji małymi krokami, ale zawsze dążąc do celu 😊

Ostatnio udało się to Mariuszowi Wcisło, naszemu starszemu konsultantowi z zespołu #TAX #PSI, który opublikował swoje badania w pokonferencyjnej monografii „#Wiedza- #Gospodarka- #Społeczeństwo. Doskonalenie i adaptacyjność organizacji w obliczu współczesnych wyzwań”. Jego rozdział pt. "Polska Strefa Inwestycji jako instrument wsparcia rozwoju sektora usług nowoczesnych w Polsce po pandemii #COVID-19" pokazuje, jak duży potencjał dla sektora usług nowoczesnych ma PSI 🧑🏽‍💻

I choć Mariusz na rozdziale nie poprzestaje, bo wymarzył sobie, że kiedyś zapozuje do zdjęcia z własną książką, to my uważamy, że już teraz należą mu się ogromne brawa! 👏🏼

Autorowi, oczywiście życzymy dalszych sukcesów naukowych 👨🏽‍🎓 Liczymy na to, że jego autorska publikacja już niedługo zagości w naszej cridowej bibliotece, a tymczasem zapraszamy Was do zapoznania się z artykułem Mariusza ✍🏻 (link w bio)

#nauka #ksiazka #publikacja #artykul #polskastrefainwestycji #sse #podatki #krakow #biuro #praca #duma #brawo #gratulacje
Warto walczyć o swoje #marzenia. Czasami dochodzimy do ich realizacji małymi krokami, ale zawsze dążąc do celu 😊 Ostatnio udało się to Mariuszowi Wcisło, naszemu starszemu konsultantowi z zespołu #TAX #PSI, który opublikował swoje badania w pokonferencyjnej monografii „#Wiedza- #Gospodarka- #Społeczeństwo. Doskonalenie i adaptacyjność organizacji w obliczu współczesnych wyzwań”. Jego rozdział pt. "Polska Strefa Inwestycji jako instrument wsparcia rozwoju sektora usług nowoczesnych w Polsce po pandemii #COVID-19" pokazuje, jak duży potencjał dla sektora usług nowoczesnych ma PSI 🧑🏽‍💻 I choć Mariusz na rozdziale nie poprzestaje, bo wymarzył sobie, że kiedyś zapozuje do zdjęcia z własną książką, to my uważamy, że już teraz należą mu się ogromne brawa! 👏🏼 Autorowi, oczywiście życzymy dalszych sukcesów naukowych 👨🏽‍🎓 Liczymy na to, że jego autorska publikacja już niedługo zagości w naszej cridowej bibliotece, a tymczasem zapraszamy Was do zapoznania się z artykułem Mariusza ✍🏻 (link w bio) #nauka #ksiazka #publikacja #artykul #polskastrefainwestycji #sse #podatki #krakow #biuro #praca #duma #brawo #gratulacje
3 dni ago
View on Instagram |
2/3
#Prawo, #podatki, #inflacja… to ciągle się zmienia. A wiecie, co na pewno się nie zmienia? To, że staramy się łączyć #przyjemne z pożytecznym. I nieskromnie mówiąc całkiem nieźle nam to wychodzi 😉👇 

🗻⛷🏂 Jak co roku narciarsko-snowboardowa ekipa CRIDO wybrała się na #CRIDOSki. Tym razem za cel obrano Austrię! Oprócz wspólnej zabawy podczas integracji, podziwiania pięknych widoków, nasi miłośnicy zimowych sportów wyjeździli łącznie aż... 𝟰𝟭𝟴𝟰 𝗸𝗺! 👏 Ogromne gratulacje dla całego teamu #CRIDOSki, a szczególne dla rekordzistów: 🥇 Filipa Sobocinskiego (177,8 km), 🥈 Mateusza Jałkowskiego (157 km) i 🥉 Piotra Barańskiego (153 km). 

Oprócz tego, że wszyscy mieli ogromną frajdę, to dołożyli także swoją cegiełkę do osiągnięcia szczytnego celu, ponieważ wyjeżdżone kilometry zamieniliśmy na złotówki! #FundacjaCRIDO po dodaniu jeszcze 50% tej kwoty, przekaże na rzecz Klubu Sportowego #ZOMA z Obidowej 𝟲𝟮𝟳𝟳 𝘇ł, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu, zgrupowania i starty w narciarstwie biegowym i lekkoatletyce dla osób z niepełnosprawnościami ❣

W CRIDO dobrze wiemy, że #sport i #pomaganie idą razem w parze. I takie inicjatywy lubimy najbardziej — takie nasze #DNA! 😉

#CRIDOSki #FundacjaCRIDO
#Prawo, #podatki, #inflacja… to ciągle się zmienia. A wiecie, co na pewno się nie zmienia? To, że staramy się łączyć #przyjemne z pożytecznym. I nieskromnie mówiąc całkiem nieźle nam to wychodzi 😉👇 

🗻⛷🏂 Jak co roku narciarsko-snowboardowa ekipa CRIDO wybrała się na #CRIDOSki. Tym razem za cel obrano Austrię! Oprócz wspólnej zabawy podczas integracji, podziwiania pięknych widoków, nasi miłośnicy zimowych sportów wyjeździli łącznie aż... 𝟰𝟭𝟴𝟰 𝗸𝗺! 👏 Ogromne gratulacje dla całego teamu #CRIDOSki, a szczególne dla rekordzistów: 🥇 Filipa Sobocinskiego (177,8 km), 🥈 Mateusza Jałkowskiego (157 km) i 🥉 Piotra Barańskiego (153 km). 

Oprócz tego, że wszyscy mieli ogromną frajdę, to dołożyli także swoją cegiełkę do osiągnięcia szczytnego celu, ponieważ wyjeżdżone kilometry zamieniliśmy na złotówki! #FundacjaCRIDO po dodaniu jeszcze 50% tej kwoty, przekaże na rzecz Klubu Sportowego #ZOMA z Obidowej 𝟲𝟮𝟳𝟳 𝘇ł, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu, zgrupowania i starty w narciarstwie biegowym i lekkoatletyce dla osób z niepełnosprawnościami ❣

W CRIDO dobrze wiemy, że #sport i #pomaganie idą razem w parze. I takie inicjatywy lubimy najbardziej — takie nasze #DNA! 😉

#CRIDOSki #FundacjaCRIDO
#Prawo, #podatki, #inflacja… to ciągle się zmienia. A wiecie, co na pewno się nie zmienia? To, że staramy się łączyć #przyjemne z pożytecznym. I nieskromnie mówiąc całkiem nieźle nam to wychodzi 😉👇 🗻⛷🏂 Jak co roku narciarsko-snowboardowa ekipa CRIDO wybrała się na #CRIDOSki. Tym razem za cel obrano Austrię! Oprócz wspólnej zabawy podczas integracji, podziwiania pięknych widoków, nasi miłośnicy zimowych sportów wyjeździli łącznie aż... 𝟰𝟭𝟴𝟰 𝗸𝗺! 👏 Ogromne gratulacje dla całego teamu #CRIDOSki, a szczególne dla rekordzistów: 🥇 Filipa Sobocinskiego (177,8 km), 🥈 Mateusza Jałkowskiego (157 km) i 🥉 Piotra Barańskiego (153 km). Oprócz tego, że wszyscy mieli ogromną frajdę, to dołożyli także swoją cegiełkę do osiągnięcia szczytnego celu, ponieważ wyjeżdżone kilometry zamieniliśmy na złotówki! #FundacjaCRIDO po dodaniu jeszcze 50% tej kwoty, przekaże na rzecz Klubu Sportowego #ZOMA z Obidowej 𝟲𝟮𝟳𝟳 𝘇ł, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu, zgrupowania i starty w narciarstwie biegowym i lekkoatletyce dla osób z niepełnosprawnościami ❣ W CRIDO dobrze wiemy, że #sport i #pomaganie idą razem w parze. I takie inicjatywy lubimy najbardziej — takie nasze #DNA! 😉 #CRIDOSki #FundacjaCRIDO
2 tygodnie ago
View on Instagram |
3/3
Subskrybuj blogi