Pracuj z CRIDO

Aktywni i zaangażowani

Biegamy, chodzimy po górach i jeździmy na nartach. Duch zespołu nas nie opuszcza. Zespołowo angażujemy się w różne inicjatywy – w pracy i poza nią.

Kreatywni

Codziennie radzimy sobie z różnymi wyzwaniami. Czasami wcale nie są to oczywiste tematy i musimy się nieźle natrudzić, by rozwiązanie było innowacyjne i profesjonalne jednocześnie.

Nastawieni na współpracę

Przede wszystkim! Bo wiemy, że bez niej tak naprawdę nie byłoby CRIDO i wszystkich naszych sukcesów.

Kogo szukamy?

CRIDO tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania, otwarci na współpracę i szukający nowych wyzwań. Stawiamy na pracę zespołową i przejrzystą komunikację, dlatego podczas procesów rekrutacyjnych oprócz kompetencji merytorycznych chcemy również zobaczyć, jak dana osoba wpisze się w zespół do którego aplikuje.

Oferty Pracy

Stanowisko Zespół / dział  
Młodszy specjalista ds. IT IT Aplikuj
Starszy Konsultant TAX (CIT, PSI) | Kraków lub Warszawa Aplikuj
Starszy konsultant/ka Business & Innovation Consulting Aplikuj
Starszy/a konsultant/ka TAX Litigation Aplikuj
Konsultant/ka TAX CIT Aplikuj
Konsultant/ka TAX Litigation Aplikuj
Konsultant/ka Ceny Transferowe Aplikuj
Specjalisty/ki ds. rozliczeń projektów unijnych Business & Innovation Consulting Aplikuj

Oferty Praktyk

Stanowisko Zespół / dział  
Praktykant/ka Legal Aplikuj
Praktykant/ka Business & Innovation Consulting Aplikuj
Praktykant/ka Zespół Doradztwa Podatkowego Aplikuj

Jeśli nie znalazłeś oferty, która Cię zainteresowała – napisz do nas! Może jeszcze sami nie wiemy, że to właśnie Ciebie szukamy.

Proces rekrutacyjny

Ścieżka kariery

Benefity

Aby współpraca układała nam się jeszcze lepiej, nasi pracownicy aktywnie uczestniczą w różnych sekcjach sportowych. Obecnie poszukujemy bramkarza do naszej drużyny piłkarskiej 😉

Benefity w Crido rozwijają się tak jak my 😊 Cały czas słuchamy naszych pracowników i dostosowujemy ofertę do ich potrzeb. Dziś możesz korzystać z podstawowych świadczeń takich jak karta sportowa, opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich (w tym rodziców), ubezpieczenie na życie.

Duch zespołu jest ważnym elementem naszej codziennej pracy i chcemy go utrzymywać nie tylko poprzez ciekawe wyzwania projektowe, ale także po pracy. Dlatego zarezerwuj sobie już dziś kilka a i może kilkanaście wieczorów w roku na spotkania z nami.

Lubimy elastycznie podchodzić do potrzeb naszych pracowników 😊 dlatego proponujemy im system kafeteryjny, w którym sami wybierają odpowiadające im benefity, a przy okazji korzystają z ciekawych i atrakcyjnych ofert różnych sklepów.

Współpraca z uczelniami

Subskrybuj blogi