Zawodowo wspieramy biznesy.
Warto dołączyć

Sprawdź otwarte rekrutacje

Co robimy w CRIDO?

Jesteśmy polską firmą konsultingową, której głównym zadaniem jest pomaganie biznesom w ich rozwoju i wzroście. Doradzamy przede wszystkim w ramach trzech głównych linii biznesowych: podatkowej, prawnej i pozyskiwania dotacji. Oprócz tego pomagamy firmom się digitalizować, dbać o finanse oraz szkolimy ich pracowników i zarządy. Zespoły tzw. adminu wspierają na co dzień biznes działając jako IT, marketing, HR czy administracja.

W CRIDO cenię elastyczność, prosty system wynagradzania i wyraźnie określone ścieżki awansu. Mam możliwość zgłaszania swoich pomysłów, a ze względu na to, że jesteśmy polską firmą, decyzje są podejmowane szybko i na miejscu. Co dla mnie ważne, Crido działa w ramach sieci Taxand, więc mam również możliwość realizacji projektów międzynarodowych.
Justyna Jóźwiak
Starszy manager
TAX, Ceny transferowe

Już na praktykach w CRIDO dostawałam takie projekty i zadania, że czułam się obdarzona dużym zaufaniem i doceniona. Bardzo motywowało mnie to do pracy. Cieszę się, że mam się od kogo uczyć – managerowie i partnerzy są zaangażowani w projekty i wiedzą, co się w nich dzieje. Zespół dzieli się wiedzą i doświadczeniem. To cenne szczególnie wtedy, kiedy ktoś rozpracowywał już podobny case i podzieli się rozwiązaniem.
Paulina Zielińska
Konsultant
Biznes i Innowacje

Pracuję w Crido od 2017 r. To tu stawiałam swoje pierwsze kroki w doradztwie podatkowym jako praktykantka. To miejsce, które oferuje możliwość zdobycia ogromnej wiedzy. Jesteśmy angażowani w różnorodne projekty, dzięki czemu możemy się rozwijać i poszerzać znajomość zagadnień podatkowych i biznesowych. Crido to też ludzie – pomocni, przyjaźni i tworzący super atmosferę pracy.
Marlena Rynio
Starszy konsultant
TAX, VAT

W CRIDO mamy elastyczną kulturę organizacji i nieformalną atmosferę. Szybki rozwój biznesu pozwala nam na rozwijanie ludzi, dlatego inwestujemy w ich szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne. Nie mamy mentalności korporacyjnej, stawiamy raczej na indywidualne historie pracowników i ich kariery oraz potrzeby inne niż zawodowe. Potrafimy się też razem dobrze bawić.
Jakub Ziółek
Partner zarządzający
Legal

Co oferujemy?

Dla rodziny

Kafeteria benefitów (zniżki na bilety do kina, teatru, parków rozrywki, sklepów)
Wyprawka dla świeżo upieczonych rodziców i prezenty dla dzieci na różne okazje
Dodatkowe 5 dni wolnego z okazji urodzenia dziecka

Dla integracji

Wyjazdy firmowe – hikingowe, rowerowe, górskie i wodne – ruchu na pewno u nas nie brakuje
Imprezy na tarasie – spotykanie się ze sobą jest w naszym DNA

Dla sportu

Karta Multisport
Drużyny sportowe – rowerowe, piłkarskie
Podziemny parking rowerowy z szatnią i prysznicami

Dla bezpieczeństwa

Pakiet Medicover
Polisa na życie
Defibrylator AED w biurze i certyfikowane szkolenia z pierwszej pomocy

Dla rozwoju

Udział w zewnętrznych szkoleniach i konferencjach oraz wewnętrznych akademiach
Opłacanie składek w izbach zawodowych
Biblioteka firmowa
Nauka języków obcych indywidualnie lub grupowo
Indywidualna opieka Mentora
Program Super Talentów

Dla komfortu pracy

Praca w systemie hybrydowym (mix pracy zdalnej i z biura)
Elastyczne godziny pracy
Pracjacje (przez 6 tygodni w roku pracuj skąd chcesz)
Owoce i warzywa
Lokalizacja przy rondzie Daszyńskiego

Co poza pracą?

W CRIDO zachęcamy wszystkich do realizowania swoich pasji i dzielenia się nimi z innymi. Z indywidualnych zainteresowań powstają firmowe inicjatywy. Graliśmy w badmintona, pływaliśmy na wake’u i braliśmy udział w triathlonie. Dwa razy w tygodniu po pracy jeździmy na rowerach. W ramach CRIDO Ski wyjeżdżaliśmy już na narty do Austrii, Słowacji i Gruzji, ale kręcą nas coraz mniej oczywiste destynacje. Hikido – hike, czyli wędrówka z CRIDO – to wrześniowe chodzenie po górach w grupie zakapiorów, zakapiorków lub małych zakapiorków. Długość trasy i trudność dostosowujemy do różnych możliwości i doświadczenia. W jaką pasję Ty nas wciągniesz?

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Analiza CV
  • Rozmowa rekrutacyjna
  • Testy analityczne
  • Informacja zwrotna
  • Jesteśmy w kontakcie

Kogo szukamy?

Nie mamy w tej chwili oferty dla Ciebie? Nic straconego! Zostaw swoje CV, a odezwiemy się, kiedy będziemy szukali osoby z Twoim doświadczeniem.

Prześlij CV

Jaka jest ścieżka kariery?

Praktykant

Nasi praktykanci to studenci, zwykle 4 lub 5 roku. Praktyki trwają do 6 miesięcy. Potem razem decydujemy, czy masz już czas by zaangażować się w pełnym wymiarze.

Konsultant

Konsultanci w pełni angażują się w różnorodne projekty. Wspierają zespoły m.in. w zakresie analiz i researchy.

Starszy konsultant

Odpowiedzialność za projekty wzrasta. Starsi konsultanci zarządzają określoną częścią projektu i zaangażowanym zespołem.

Manager

Managerowie zarządzają projektami całościowo: od relacji z klientem poprzez prawidłowe poprowadzenie prac projektowych oraz dostarczenie finalnego produktu.

Starszy manager

Zarządzają projektami złożonymi i łączą pracę różnych linii biznesowych w ramach CRIDO. Dbają o wprowadzenie nowych rozwiązań i produktów.

Partner

Partnerzy sprawują nadzór merytoryczny nad całością prac zespołu, za który odpowiadają. Reprezentują CRIDO na wydarzeniach branżowych i dbają o relacje z klientami. Opracowują plany strategiczne i komunikują je w firmie.

Gdzie pracujemy?

Mamy biura na Towarowej 28 w Warszawie i Wielickiej 28 w Krakowie.

Zobacz, jak wygląda nasza główna siedziba na 3 piętrach Generation Park Z w Warszawie.
Te wnętrza już na Ciebie czekają.

Co u nas?

Śledź nas na
@crido.kariera
W CRIDO pomagamy pozyskać finansowanie innowacyjnych projektów, ale na tym nasze wsparcie się nie kończy! Mamy również zespół, który o rozliczeniu takiego finansowania wie wszystko 🧠 Dziś w cyklu #WartoNasPoznac – Marta Kaniewska, członkini tego zespołu.
 
Marta doradza klientom w zakresie rozliczania projektów współfinansowanych ze środków publicznych, a także specjalizuje się w pozyskiwaniu pomocy publicznej dla przedsiębiorstw na realizację innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych, dla przedsiębiorstw na realizację innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych, utworzenia centrów B+R oraz wdrożenia nowych technologii. Jako koordynator zespołu rozliczającego projekty wspiera polskich i zagranicznych przedsiębiorców w procesie wykorzystywania przyznanego wsparcia, pracuje z klientami z sektora IT, medycznego i farmaceutycznego. Marta jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, skończyła kierunek Finanse i Rachunkowość. Posiada certyfikat #PRINCE2.
Pracę w CRIDO zaczęła ponad 10 lat temu na stanowisku praktykanta 🥳 
 
Hobby Marty są podróże i całoroczne trekkingi górskie. Szczególnie upodobała sobie zimowe wyprawy na ponad 2000 m n.p.m i skomplikowane szlaki – łańcuchy, klamry, drabinki i duża eskpozycja – to Marta lubi najbardziej 🧗‍♀‍🗻 W wolnych chwilach również biega i jeździ na rowerze, a spędzając czas w domu bawi się w cukiernika - #bezy i #pączki to jej specjalność 🍩🥯 🍰 
 
Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie rozliczenia finansowania projektu lub chciałbyś/chciałabyś spróbować kiedyś wypieków Marty, sprawdź zakładkę #kariera i aktualne rekrutacje do zespołu #Biznesiinnowacje 😉zajrzyj 👉 do bio. 
 
#WartoNasPoznać #dotacje #innowacje
W CRIDO pomagamy pozyskać finansowanie innowacyjnych projektów, ale na tym nasze wsparcie się nie kończy! Mamy również zespół, który o rozliczeniu takiego finansowania wie wszystko 🧠 Dziś w cyklu #WartoNasPoznac – Marta Kaniewska, członkini tego zespołu. Marta doradza klientom w zakresie rozliczania projektów współfinansowanych ze środków publicznych, a także specjalizuje się w pozyskiwaniu pomocy publicznej dla przedsiębiorstw na realizację innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych, dla przedsiębiorstw na realizację innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych, utworzenia centrów B+R oraz wdrożenia nowych technologii. Jako koordynator zespołu rozliczającego projekty wspiera polskich i zagranicznych przedsiębiorców w procesie wykorzystywania przyznanego wsparcia, pracuje z klientami z sektora IT, medycznego i farmaceutycznego. Marta jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, skończyła kierunek Finanse i Rachunkowość. Posiada certyfikat #PRINCE2. Pracę w CRIDO zaczęła ponad 10 lat temu na stanowisku praktykanta 🥳 Hobby Marty są podróże i całoroczne trekkingi górskie. Szczególnie upodobała sobie zimowe wyprawy na ponad 2000 m n.p.m i skomplikowane szlaki – łańcuchy, klamry, drabinki i duża eskpozycja – to Marta lubi najbardziej 🧗‍♀‍🗻 W wolnych chwilach również biega i jeździ na rowerze, a spędzając czas w domu bawi się w cukiernika - #bezy i #pączki to jej specjalność 🍩🥯 🍰 Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie rozliczenia finansowania projektu lub chciałbyś/chciałabyś spróbować kiedyś wypieków Marty, sprawdź zakładkę #kariera i aktualne rekrutacje do zespołu #Biznesiinnowacje 😉zajrzyj 👉 do bio. #WartoNasPoznać #dotacje #innowacje
4 dni temu
View on Instagram |
1/3
Połowa wakacji już za nami 😕 

⛱ Jedni twierdzą, że to najlepszy moment na wyjazd, żeby zregenerować siły na kolejne półrocze. 

🗺 Inni uważają, że jesień jest lepsza na dłuższy urlop, bo nie ma już upałów i mniej jest turystów. 

Po której stronie sporu o najlepszy termin wakacyjnego wyjazdu stoicie? ☀️⛅️ Wyjazdy jeszcze przed Wami, czy już z łezką w oku oglądacie zdjęcia?

🌎 Czy byliście w Stegnie na plaży, czy w dalszych zakątkach globu, dajcie znać, jakie miejsca polecacie tym, którzy ciągle jeszcze są przed urlopem.

#wakacje #urlop #wypoczynek #blogo #wolne #wolnedni #odpoczynek #summer #popracy #holiday #wyjazdy #podroze #zwiedzanie #nowemiejsce #praca #pozamiastem #lato #slonce #podroz #wyjazd #travel
Połowa wakacji już za nami 😕 ⛱ Jedni twierdzą, że to najlepszy moment na wyjazd, żeby zregenerować siły na kolejne półrocze. 🗺 Inni uważają, że jesień jest lepsza na dłuższy urlop, bo nie ma już upałów i mniej jest turystów. Po której stronie sporu o najlepszy termin wakacyjnego wyjazdu stoicie? ☀️⛅️ Wyjazdy jeszcze przed Wami, czy już z łezką w oku oglądacie zdjęcia? 🌎 Czy byliście w Stegnie na plaży, czy w dalszych zakątkach globu, dajcie znać, jakie miejsca polecacie tym, którzy ciągle jeszcze są przed urlopem. #wakacje #urlop #wypoczynek #blogo #wolne #wolnedni #odpoczynek #summer #popracy #holiday #wyjazdy #podroze #zwiedzanie #nowemiejsce #praca #pozamiastem #lato #slonce #podroz #wyjazd #travel
1 tydzień temu
View on Instagram |
2/3
Dziś piątek, a więc czas na kolejną odsłonę kampanii #WartoNasPoznać! Tym razem przedstawiamy Wam Dianę Stacherę – koordynatorkę ds. projektów marketingowych w #CRIDO, która bez kapelusza się nie rusza! 😉👒

Choć Diana jest prawniczką z wykształcenia, to jej zamiłowanie do #marketing, #komunikacja, wsparcia sprzedaży i #UX, spowodowało, że wybrała taką ścieżkę kariery – i dobrze! 🙃 Mówisz "Diana" – myślisz:

✅ strateg z niekonwencjonalnym podejściem do działań komunikacyjnych i contentu oraz spojrzeniem na nowoczesne #media
✅ koordynator do zadań specjalnych i łączenia tego co najlepsze w tradycyjnych działaniach, z tym co najbardziej efektywne wśród nowoczesnych narzędzi
✅ #xennials z motywacyjnym nastawieniem do wykonywanych zadań i eksplorowania nowych obszarów biznesu
✅ #pasjonatka nieustannego rozwoju, zgłębiania wiedzy i doskonalenia umiejętności
✅ #trener z chęci dzielenia się wiedzą i doświadczeniami
 
A prywatnie?
 
Diana podróżuje, pisze i poznaje ludzi! Każdą wolną chwilę poświęca na poznawanie świata. Ze względu na to, że obecnie nie może wybrać się w wymarzoną podróż dookoła globu, to odkrywa go po kawałku! 🌎 Jak możecie zauważyć poniżej - jej znakiem rozpoznawczym w podróży są #kapelusze 👒 Diana wyznaje zasadę, że nie ważny jest cel, a #droga i to dzięki niej dowiadujemy się znacznie więcej nie tylko o ludziach, ale również o nas samych 😉 Diana uwielbia pisać i planuje wydać swoją pierwszą książkę 😉 A o czym ona będzie? Zapewne przekonacie się wkrótce… 
 
📍 Jak na podróżniczkę przystało – Diana wykorzystuje możliwość #workation w CRIDO i swoje "centrum dowodzenia" przeniosła na jakiś czas do Włoch! No i nie da się ukryć, że trochę jej tego zazdrościmy 😉
 
A Wy jaki kierunek wybralibyście na #workation? 🤔
 
Praca w CRIDO to nie tylko zespoły biznesowe. Dowiedz się więcej o Adminie i jego pozostałych zadaniach z linku w bio.

#włochy #italy #kapelusz #CRIDOkariera
Dziś piątek, a więc czas na kolejną odsłonę kampanii #WartoNasPoznać! Tym razem przedstawiamy Wam Dianę Stacherę – koordynatorkę ds. projektów marketingowych w #CRIDO, która bez kapelusza się nie rusza! 😉👒 Choć Diana jest prawniczką z wykształcenia, to jej zamiłowanie do #marketing, #komunikacja, wsparcia sprzedaży i #UX, spowodowało, że wybrała taką ścieżkę kariery – i dobrze! 🙃 Mówisz "Diana" – myślisz: ✅ strateg z niekonwencjonalnym podejściem do działań komunikacyjnych i contentu oraz spojrzeniem na nowoczesne #media ✅ koordynator do zadań specjalnych i łączenia tego co najlepsze w tradycyjnych działaniach, z tym co najbardziej efektywne wśród nowoczesnych narzędzi ✅ #xennials z motywacyjnym nastawieniem do wykonywanych zadań i eksplorowania nowych obszarów biznesu ✅ #pasjonatka nieustannego rozwoju, zgłębiania wiedzy i doskonalenia umiejętności ✅ #trener z chęci dzielenia się wiedzą i doświadczeniami A prywatnie? Diana podróżuje, pisze i poznaje ludzi! Każdą wolną chwilę poświęca na poznawanie świata. Ze względu na to, że obecnie nie może wybrać się w wymarzoną podróż dookoła globu, to odkrywa go po kawałku! 🌎 Jak możecie zauważyć poniżej - jej znakiem rozpoznawczym w podróży są #kapelusze 👒 Diana wyznaje zasadę, że nie ważny jest cel, a #droga i to dzięki niej dowiadujemy się znacznie więcej nie tylko o ludziach, ale również o nas samych 😉 Diana uwielbia pisać i planuje wydać swoją pierwszą książkę 😉 A o czym ona będzie? Zapewne przekonacie się wkrótce… 📍 Jak na podróżniczkę przystało – Diana wykorzystuje możliwość #workation w CRIDO i swoje "centrum dowodzenia" przeniosła na jakiś czas do Włoch! No i nie da się ukryć, że trochę jej tego zazdrościmy 😉 A Wy jaki kierunek wybralibyście na #workation? 🤔 Praca w CRIDO to nie tylko zespoły biznesowe. Dowiedz się więcej o Adminie i jego pozostałych zadaniach z linku w bio. #włochy #italy #kapelusz #CRIDOkariera
2 tygodnie temu
View on Instagram |
3/3
Subskrybuj blogi