Studiujesz, ale już teraz świadomie planujesz swoją przyszłą karierę? Świetnie! Nam też na niej zależy. W CRIDO praktykanci są od razu angażowani w prawdziwe projekty dla klientów, żeby mogli zdobywać realne doświadczenia i uczyć się od innych członków zespołu.

Na początek dostaniesz Buddy’ego, który wprowadzi Cię w realia firmy i obowiązki zawodowe. Oprócz niego wsparciem służą także managerowie i reszta zespołu.

Po półrocznej praktyce wspólnie zdecydujemy, czy masz już czas i gotowość na większe zaangażowanie i stanowisko konsultanta.

 

Co zyskasz?

 

 

Współpracujemy z uczelniami i kołami naukowymi. W konkursie na najlepszą Glosę na Uniwersytecie Łódzkim możesz wygrać płatne praktyki u nas.

Natomiast kończąc prowadzony przez nas przedmiot „Zarządzanie podatkami jako narzędzie budowania wartości firmy” w Szkole Głównej Handlowej, zaliczasz jeden z przedmiotów uprawniających do zwolnienia z części pisemnej egzaminu na doradcę podatkowego.

Koła i organizacje studenckie

Reprezentujesz organizację studencką? Zróbmy coś razem! Eksperci CRIDO chętnie podzielą się swoją wiedzą podczas konferencji, spotkań czy webinarów. Napisz do nas na hr@crido.pl, a wspólnie poszukamy możliwości współpracy.

Subskrybuj blogi