Jak pozyskać finansowanie na silnik nowej gry komputerowej? Albo na lek na nieuleczalną jak dotąd chorobę? My to wiemy. Jako Dotacje od kilkunastu lat pomagamy firmom odnaleźć się w świecie pomocy publicznej. Nasz zespół Biznes i innowacje jest liderem w pozyskiwaniu dotacji dla przedsiębiorców.

Naszym klientom pomagamy również w tworzeniu kompleksowych strategii innowacji, agend badawczych, zarządzaniu i organizacji działalności B+R oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie w środowisku innowacyjnym. Doradzamy w sprawie ulgi B+R.

W ramach zespołu Rozliczeń rozliczamy projekty współfinansowane ze środków publicznych, weryfikujemy wydatki, przygotowujemy wnioski o płatność i pomagamy podczas kontroli.

Z Krakowa i Warszawy pracuje zespół Polskiej Strefy Inwestycji. Weryfikujemy możliwość uzyskania decyzji o wsparciu, weryfikujemy dostępności innych form pomocy dla inwestycji oraz kompleksowo pomagamyw procesie ubiegania się o decyzję o wsparciu.

Zespoły składają się z różnych stanowisk: od praktykanta, przez konsultanta, starszego konsultanta, managera, partnera do wspólnika. Jest też osoba odpowiedzialna za well-being pracowników. I jest niezastąpiona!

W ramach zespołu R&D pomagamy usprawniać procesy technologiczne i poprawę parametrów produktów. Doradzamy klientom, którzy szukają odpowiedniej dla siebie technologii lub zastanawiają się, kto mógłby być odbiorcą ich technologii. Przeprowadzamy również audyty IP – firmom zatroskanym o własność intelektualną R&D pomagamy sprawdzić skuteczność posiadanej ochrony IP (np. patentów) i doradzamy przy pisaniu wniosków patentowych.