Kurs PODATKI OD PODSTAW IV edycja - 5 modułów

Lokalizacja:

Online

Kiedy:

21 września 2022, 10.00

„Podatki od podstaw” to cykl szkoleń dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe w obszarze podatków, a także dla przedsiębiorców, którzy chcieliby lepiej zrozumieć ryzyka podatkowe związane  z prowadzeniem biznesu.

Nasze szkolenia kierujemy więc zarówno do prawników, którzy na co dzień mają styczność z kwestiami podatkowymi, jak i dla członków zarządów, pracowników działów finansowych i wszystkich tych, którzy w związku z wykonywaną pracą mają do czynienia z problemami podatkowymi i pragną je lepiej zrozumieć. Kurs „Podatki od podstaw” kierujemy również do osób, które myślą o rozpoczęciu kariery jako doradca podatkowy. „Podatki od podstaw” to także znakomita okazja dla studentów do zdobycia cenionej przez pracodawców wiedzy,

Zapraszamy na 5 sesji merytorycznych poświęconych najważniejszym zagadnieniom. Każdą sesję merytoryczną realizujemy w oparciu o interaktywne metody szkoleniowe, poparte realnymi przykładami z praktyki biznesowej:

Nasi prelegenci i trenerzy to najlepsi na rynku eksperci i praktycy, którzy na co dzień doradzają największym podmiotom gospodarczym na rynku, a dodatkowo posiadają umiejętności prezentowania wiedzy w sposób przejrzysty i ciekawy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w zajęciach.

Zapisywać się można również na pojedyncze moduły.

Cena całego kursu (5 modułów): 2750 zł netto 

Przy zapisie na cały kurs - 15% zniżki.

Prelegenci

Rafał Frączyk

menedżer w CRIDO

Ewa Wiater

Doradca podatkowy / mediator / trener

Marlena Rynio

starszy konsultant w CRIDO

Małgorzata Kucewicz

Sören Godniak

starszy menedżer w CRIDO

Subskrybuj blogi