Zespół Crido R&D

Wierzymy, że nowoczesna firma, aby się skutecznie rozwijać, potrzebuje pragmatycznego i profesjonalnego podejścia do prac B+R. Aby zaoferować Klientom takie właśnie podejście stworzyliśmy zespół oparty na profesjonalizmie, doświadczeniu i współpracy. W naszych szeregach znajdują się krajowi i zagraniczni eksperci, którzy z powodzeniem zrealizowali projekty rozwojowe dla wielu podmiotów.

Trzon naszego zespołu to eksperci metodyczni CRD, którzy przygotowują ramy projektu tak, aby jego rezultaty technologiczne odpowiadały potrzebom biznesowym. W kolejnym kroku zespół realizuje innowację zgodnie z opracowanym przez nas algorytmem.

Aby czerpać z najlepszych źródeł, rozszerzamy nasz zespół o dobieranych pod konkretny projekt, sprawdzonych specjalistów tematycznych.

Jesteśmy praktykami. Nasze opracowania wieńczone są demonstratorami technologii lub prototypami, które opracowujemy w naszym warsztacie i testujemy we własnym laboratorium.

Dzięki takiemu podejściu do projektu jesteśmy w stanie zaprząc niezbędne kompetencje i w pełni obsłużyć wszelkie potrzeby w zakresie rozwoju technologicznego, co także wpisuje się w koncepcję One-Stop-Shop.

 

Więcej o nas

Rdzeń zespołu

Nasz zespół to specjaliści z całego świata w zakresie opracowywania nowych rozwiązań, eliminacji problemów technologicznych i usprawniania procesów produkcyjnych. W naszym najbliższym gronie mamy specjalistów TRIZ 3, 4 i 5 stopnia, w tym światowej sławy prof. MIT Sergiya Ikovenko dr. IFPAN Sergeya Yatsunenko, którzy kształtują światowe trendy rozwoju narzędzi innowacyjnych, w ramach ich działalności w zarządzie międzynarodowej organizacji MA TRIZ, zrzeszającej ekspertów innowacji na całym świecie.

Na co dzień w naszym zespole pracują również analitycy technologii oraz pracownicy warsztatu i laboratorium, którzy wspierają ekspertów w wytwarzaniu narzędzi, demonstratorów i prototypów oraz ich testowaniu.

Czystość patentowa

Wiemy, że dobre rozwiązania potrzebują ochrony. Szanujemy też prawa własności intelektualnej. Dlatego niezwykłą wagę przykładamy do bezpieczeństwa opracowywanych rozwiązań. Podczas ich tworzenia sprawdzamy, czy nasze pomysły nie naruszają praw IP innych rozwiązań. Z kolei po zakończeniu prac oferujemy Klientom stworzenie wniosku patentowego lub całej strategii ochrony patentowej składającej się z wielu patentów.

W naszych działaniach korzystamy z metodyki Design For Patentability i autorskich narzędzi CRD.

Rzetelność naszej pracy potwierdza partnerstwo z Urzędem Patentowym RP i ciągła współpraca z wysokiej klasy rzecznikami patentowymi.

Dziękujemy

Wiadomość została wysłana.

Skontaktuj się z nami!

Dzieje się teraz w biznesie

Więcej artykułów
Subskrybuj blogi