Dla kogo?

Oferta skierowana jest do wszystkich podatników, którzy nie zamierzają ubiegać się w najbliższym czasie o uczestnictwo w Programie Współdziałania, ale chcą spełniać wysokie standardy zarządzania funkcją podatkową, by zapewnić rzetelną realizację obowiązków podatkowych, a także ograniczyć ryzyka podatkowe i karnoskarbowe związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zakres naszego wsparcia

Nasze wsparcie polegać będzie na przeprowadzeniu podatnika przez proces analogiczny do tego, jaki przechodzą podmioty przygotowujące się do przystąpienia do Programu Współdziałania. Wykonane przez nas prace będą miały na celu weryfikację dotychczas realizowanych obowiązków i procesów podatkowych, a także ukształtowanie i wdrożenie wymogów oczekiwanych przez Ministerstwo Finansów dla uczestników Programu Współdziałania.

Wsparcie obejmie:

 Dzięki naszemu wsparciu dana organizacja w praktyce będzie postępować zgodnie z najwyższymi standardami oczekiwanymi przez MF.

Korzyści

Wdrożenie wysokich standardów organizacji i zarządzania funkcją podatkową w przedsiębiorstwie jest nie do przecenienia.

Pozwala ono:

Dlaczego CRIDO?

Wiemy, jakie wymagania powinien spełniać podatnik, by zostać uznany za odpowiedzialnego, rzetelnego i spełniającego najwyższe standardy zarządzania funkcją podatkową zgodnie z oczekiwaniami Ministerstwa Finansów, przewidzianymi dla uczestników Programu Współdziałania.

CRIDO posiada niezbędny know-how w zakresie Programu Współdziałania:

Przygotowaliśmy 1/3 ze wszystkich spółek aplikujących do pilotażowej edycji Programu Współdziałania – projektując od nowa struktury Ram Wewnętrznego Nadzoru Podatkowego, jak i tworząc ponad kilkadziesiąt procedur ogólnopodatkowych, operacyjnych oraz biznesowych na potrzeby organizacji aplikujących do Programu.

Warto sprawdzić

Dziękujemy

Wiadomość została wysłana.

Skontaktuj się z nami

Dzieje się teraz w biznesie

Więcej artykułów
Subskrybuj blogi