Dla kogo?

Oferta skierowana jest do podatników zainteresowanych przystąpieniem do Programu Współdziałania w dalszej perspektywie czasowej, czyli w ramach kolejnych rekrutacji.

Nasze wsparcie polegać będzie na długofalowej współpracy z podatnikiem w celu jak najlepszego przygotowania do przystąpienia do kolejnego naboru w ramach Programu Współdziałania – przemyślane rozłożenie prac w czasie pozwoli na odpowiednie przygotowanie, wdrożenie nowych rozwiązań i przetestowanie ich w praktyce przed przystąpieniem do rekrutacji.

Zakres naszego wsparcia

Wsparcie ze strony CRIDO polegać będzie na przygotowaniu podatnika do udziału w Programie Współdziałania w dalszej perspektywie czasowej, tj. w ramach kolejnych rekrutacji, a następnie długofalowej współpracy w trakcie udziału w Programie.

Wsparcie obejmie:

 

Dlaczego CRIDO?

Wiemy, jakie wymagania powinien spełniać podatnik, by zostać uznany za odpowiedzialnego, rzetelnego i spełniającego najwyższe standardy zarządzania funkcją podatkową zgodnie z oczekiwaniami Ministerstwa Finansów, przewidzianymi dla uczestników Programu Współdziałania.

CRIDO posiada niezbędny know-how w zakresie Programu Współdziałania:

Przygotowaliśmy 1/3 ze wszystkich spółek aplikujących do pilotażowej edycji Programu Współdziałania – projektując od nowa struktury Ram Wewnętrznego Nadzoru Podatkowego, jak i tworząc ponad kilkadziesiąt procedur ogólnopodatkowych, operacyjnych oraz biznesowych na potrzeby organizacji aplikujących do Programu.

Warto sprawdzić

Dziękujemy

Wiadomość została wysłana.

Skontaktuj się z nami

Dzieje się teraz w biznesie

Więcej artykułów
Subskrybuj blogi