Dlaczego warto?

Chcemy wspierać polskie firmy w rozwoju nowych produktów i udoskonalać związane z nimi procesy technologiczne. Aby robić to skutecznie pomagamy naszym Klientom w całym procesie tworzenia innowacji – od definiowania celów i problemów, aż po implementację rozwiązania. Jednymi z kluczowych części tego procesu jest przenoszenie rzeczywistych problemów do modelu teoretycznego (m.in. poprzez zbieranie danych i badania) oraz działanie odwrotne, czyli przenoszenie innowacji z formy teoretycznej do rzeczywistego rozwiązania.

W naszych projektach korzystamy z własnego warsztatu, w którym tworzone są demonstratory technologii i prototypy. To tu powstają wszelkie urządzenia dowodzące gotowości innowacji zgodnie z kolejnymi poziomami TRL.

Aby dokładnie zbadać problematykę i/lub potwierdzić prawdziwość założeń teoretycznych w projektach, sprawdzamy i testujemy stworzone urządzenia w naszym laboratorium.

Crido LAB

Warsztat

W naszym warsztacie, w ramach realizacji projektów opracowania pragmatycznych innowacji, tworzone są demonstratory technologii i prototypy.

Infrastrukturę  naszego warsztatu możemy również wykorzystać na potrzeby niezależnego zlecenia zewnętrznego np. w celu wykonania przez nas dedykowanego urządzenia lub konsultacji przy jego tworzeniu.

W naszym warsztacie nieustannie rozwijamy także technologie, których wykorzystaniem możecie być Państwo zainteresowani. Więcej na stronie poświęconej naszym technologiom.

Laboratorium

Wierzymy, że żadne rozwiązanie nie jest gotowe, jeżeli nie zostało sprawdzone w odpowiednich warunkach. Zawsze dbamy o to, aby nasze rozwiązania przede wszystkim spełniały oczekiwania Klienta. Aby to zapewnić w naszym laboratorium sprawdzamy zgodność osiągniętych rezultatów, z uzgodnionymi z Klientem przy rozpoczęciu projektu, mierzalnymi kryteriami akceptacji.

Nasze laboratorium pełni również ważną rolę przy diagnozie i opisywaniu problemów technologicznych produktów, które zostają nam zgłoszone do modyfikacji.

W ramach pełnego wykorzystania naszych zasobów oferujemy także skorzystanie z naszych kompetencji podczas realizacji badań w zakresie ograniczonym do pojedynczej usługi.

Dziękujemy

Wiadomość została wysłana.

Skontaktuj się z nami!

Dzieje się teraz w biznesie

Więcej artykułów
Subskrybuj blogi