O szkoleniu

Nasze zawodowe doświadczenie jako ekspertów CRIDO wskazuje jednoznacznie, że wiedza ekspercka i techniczna to jednak nie wszystko. Równie ważny jest rozwój kompetencji biznesowych oraz umiejętności miękkich wymaganych na stanowisku pracy. Pracownik, który nie jest należycie przygotowany do przyjęcia nowych obowiązków, a przez to nie czuje się dobrze zaaklimatyzowany w miejscu pracy, narażony jest na zwiększony poziom stresu. To z kolei przekłada się bezpośrednio na efektywność jego pracy czy motywację i zaangażowanie.

Akademia Doradcy – Rola Konsultanta to program rozwojowy dla pracowników podejmujących pracę na stanowisku Konsultanta, mający na celu jak najlepsze zapoznanie  z rolą i wymaganymi kompetencjami niezbędnymi do jej pełnienia. Program  daje niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne w codziennej pracy. Podczas szkolenia Uczestnicy dowiedzą się m.in. o wymaganiach wobec Konsultantów w ramach czterech obszarów takich jak: wiedza merytoryczna i techniczna, orientacja biznesowa i relacje z klientem, rozwój osobisty, współpraca i przywództwo oraz o czekających na nich wyzwaniach i skutecznych metodach postępowania w kierunku dalszego rozwoju zawodowego. W toku szkolenia przyjrzymy się bliżej również kompetencjom miękkim, niezbędnym w codziennej pracy Konsultanta oraz środowisku otaczającym każdego Konsultanta.

Dla kogo?

Szkolenie ma charakter szkolenia zamkniętego. Dedykowane jest dla osób pracujących na poziomie Konsultant w spółkach grupy CRIDO.

Minimalna liczba uczestników: 5

Maksymalna liczba uczestników: 30

Agenda

Część I

Część II

Więcej informacji

Czas trwania: 5 h

Cena:

Szkolenie online 1400 PLN + VAT;

Szkolenie stacjonarne 1500 PLN + VAT.

Trener

Szkolenie poprowadzi doświadczony Ekspert z Zespołu Biznes i Innowacje CRIDO – Bogusława Mazurek, People Experience Officer.

Więcej o ekspercie >>

 

Dodatkowe informacje

Szkolenie realizowane jest w dwóch formach:

Do pobrania

Inne szkolenia

Szkolenie z rozliczania projektów unijnych

>>Dowiedz się więcej<<

Dziękujemy

Wiadomość została wysłana.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Dzieje się teraz w biznesie

Więcej artykułów
Subskrybuj blogi