Nagrody

Zespół TP CRIDO z wyróżnieniami w ramach „World TP 2023”

28 września 2022
1 min

W tegorocznej edycji przewodnika po najlepszych firmach i doradcach w obszarze TP – „World TP 2023”, przygotowanym przez International Tax Review (ITR), zespół cen transferowych CRIDO otrzymał w sumie trzy wyróżnienia – dla firmy oraz dwie rekomendacje indywidualnych dla ekspertów z obszaru cen transferowych.

W opublikowanym dziś przewodniku „World TP 2023” CRIDO utrzymało pozycję lidera (Tier 1) w kategorii firm doradczych w obszarze cen transferowych w Polsce, otrzymując po raz piąty rekomendację w tym obszarze.

W ramach tegorocznego przewodnika wyróżnieni zostali również doradcy CRIDO, którzy otrzymali rekomendacje w obszarach cen transferowych swoich specjalizacji. W gronie wyróżnionych osób znaleźli się:

W 2022 roku zespół cen transferowych CRIDO po raz siódmy otrzymał również nagrodę Poland Transfer Pricing Firm of the Year, przyznawaną przez wydawnictwo International Tax Review, a doradcy z zakresu TP byli niezmiennie doceniani w wielu lokalnych i międzynarodowych rankingach.

„World TP” to prestiżowy przewodniki ułatwiające odnalezienie najlepszych firmach z zakresu Transfer Pricingu na świecie, publikowany przez międzynarodowe wydawnictwo International Tax Review.

Nagrody

Subskrybuj blogi