Nagrody

World Tax 2021 – CRIDO niezmiennie na pozycji lidera wśród najlepszych firm w obszarze „Indirect tax”

1 października 2020
2 min

CRIDO utrzymało pozycję lidera i drugi rok z rzędu znalazło się w najwyższej kategorii (Tier 1) firm doradczych, świadczących usługi w obszarze podatków pośrednich w Polsce, według przewodnika „World Tax 2021”, przygotowywanego co roku przez International Tax Review (ITR). Firma została ponownie doceniono również w obszarze CIT oraz sporów podatkowych (Tier 2), a Ewelina Stamblewska-Urbaniak, Roman Namysłowski oraz Paweł Toński znaleźli się na liście rekomendowanych doradców w swoich obszarach.

Obecność CRIDO we wszystkich analizowanych przez ITR kategoriach to kolejne w tym roku potwierdzenie silnej pozycji zespołu podatkowego firmy na rynku doradztwa podatkowego w Polsce, której dopełnieniem są również indywidualne wyróżnienia przyznane partnerom odpowiedzialnym za zespół cen transferowych, podatków pośrednich i CIT. Otrzymane w tym roku wyróżnienia podkreślają niezmiennie szeroki wachlarz kompetencji całego zespołu podatkowego oraz ugruntowaną już pozycję firmy i jej doradców.

Kolejne, oprócz tytułu „Tax Firm of the Year 2020”, wyróżnienia przyznane CRIDO w tym roku przez ITR, są dla nas aktualnie wyjątkowo cenne. Nietypowa sytuacja społeczno-gospodarcza, 15 lat istnienia firmy na rynku doradztwa podatkowe oraz wytężona praca całego zespołu w nowej rzeczywistości, sprawiają że każda nagroda cieszy nas jeszcze bardziej, niż w poprzednich latach. To, że kolejny rok z rzędu jesteśmy doceniani w każdej analizowanej w ramach World Tax kategorii, a nasi doradcy są rekomendowani, jako najlepsi doradcy w swoich specjalizacjach pokazuje, że przyjęty przez nas kierunek działania i rozwoju, mimo wielu stale pojawiających się zmiennych czynników zewnętrznych, jest słuszny. Jestem dumny z całego zespołu podatkowego, który swoją pracą w ostatnich miesiącach potwierdził, że bez względu na sytuację można działać efektywnie i stale się rozwijać, utrzymując, a nawet podnosząc standardy pracy – Roman Namysłowski, partner zarządzający odpowiedzialny za zespół doradztwa podatkowego w CRIDO.

W 2020 roku firma i jej pracownicy została wyróżniona w wielu międzynarodowych i lokalnych rankingach oraz konkursach, a partnerzy byli wielokrotnie doceniani za swoją wiedzę i profesjonalizm.

World Tax to prestiżowy przewodnik po najlepszych firmach doradztwa podatkowego na świecie, publikowany przez międzynarodowe wydawnictwo International Tax Review. Rekomendacje w nim zawarte są efektem analizy 14 000 firm doradczych w 50 krajach.

Nagrody

Subskrybuj blogi