Nagrody

World Tax 2020 – CRIDO wśród najlepszych firm w obszarze „indirect tax”

3 października 2019
2 min

Po raz pierwszy w historii CRIDO, firma znalazła się w najwyższej kategorii (Tier 1) wśród doradców, świadczących usługi w obszarze podatków pośrednich w Polsce, według przewodnika „World Tax 2020”, przygotowywanego przez International Tax Review. W tej samej publikacji, wyróżnionych zostało trzech partnerów – Ewelina Stamblewska-Urbaniak, Roman Namysłowski oraz Paweł Toński. CRIDO doceniono również w obszarze CIT oraz sporów podatkowych (Tier 2).

Zakwalifikowanie CRIDO do wszystkich kategorii analizowanych przez zespół ITR w Polsce jest potwierdzeniem mocnej pozycji firmy na rynku doradztwa podatkowego. Również indywidualne wyróżnienia przyznane partnerom odpowiedzialnym za rożne zespoły podatkowe pokazuje wielopłaszczyznowość i kompleksowość oferty CRIDO. Roman Namysłowski, od niedawna odpowiedzialny za cały zespół doradztwa podatkowego CRIDO, został doceniony za swoje doświadczenie w obszarze VAT, w którym doradza od ponad 20 lat. Paweł Toński, szef zespołu CIT i Real Estate w CRIDO, został doceniony za swoje zaangażowanie transakcyjne, gdzie w doradztwie dla branży nieruchomości podejmuje również kwestie VAT. Na liście rekomendowanych doradców podatkowych w kategorii „Women in tax” znalazła się Ewelina Stamblewska-Urbaniak, odpowiedzialna w CRIDO za niemal 30-osobowy zespół cen transferowych.

W 2019 roku firma i jej pracownicy została wyróżniona w wielu międzynarodowych i lokalnych rankingach oraz konkursach, a partnerzy byli wielokrotnie doceniani za swoją wiedzę i profesjonalizm.

World Tax to prestiżowy przewodnik po najlepszych firmach doradztwa podatkowego na świecie, publikowany przez międzynarodowe wydawnictwo International Tax Review. Rekomendacje w nim zawarte są efektem analizy 14 000 firm doradczych w 50 krajach.

Powiązane artykuły:

Partnerzy CRIDO najlepszymi doradcami podatkowymi w VAT i transakcjach

CRIDO czwarty raz z rzędu najlepsze w zakresie cen transferowych w Polsce

 

Nagrody

Subskrybuj blogi