Nagrody

Utrzymane pozycje i nowe wyróżnienia – CRIDO w Rankingu firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej 2021

15 kwietnia 2021
3 min

W 15. edycji Rankingu firm doradztwa podatkowego, ogłoszonym dzisiaj przez Rzeczpospolitą, CRIDO oraz nasi doradcy otrzymali następujące wyróżnienia:

Od wielu już lat w Rankingu publikowanym przez dziennik Rzeczpospolita CRIDO znajduje się w gronie najlepszych firm doradztwa podatkowego pod kątem osiąganych przychodów oraz liczby doradców, a także wśród podmiotów doradzających spółkom giełdowym.

Pomimo wielu wyzwań, jakie stały przed organizacjami z różnych branż, rok 2020 był pod wieloma względami dobrym czasem dla naszej firmy. Wyróżnienia otrzymane w tegorocznej edycji Rankingu są doskonałym odzwierciedleniem naszego podejścia – skupienia na dzieleniu się wiedzą, bycia blisko klientów i podmiotów, które potrzebują wsparcia w obszarze doradztwa podatkowego, ale też nieszablonowego i innowacyjnego spojrzenia na poszczególne projekty, szczególnie nietypowe w ciągu 2020 roku. Dzięki stałej dostępności, budowaniu bliskich relacji z klientami oraz aktywnemu wychodzeniu naprzeciw ich aktualnym potrzebom mieliśmy możliwość nie tylko wykorzystywania naszej wiedzy i doświadczeń, ale przede wszystkim pokazania, że nasza organizacja znalazła się w podobnej sytuacji i mierzymy się z tymi samymi wyzwaniami, z którymi mierzą się też inne podmioty działające na rynku. Kluczem do sukcesu okazała się otwartość na zmiany, szybkie reagowanie i sprawna komunikacja dotycząca wszelkich dostępnych instrumentach pomocowych, oparta o znajomość przepisów oraz praktyki ich stosowania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że nasza praca i zaangażowanie zostały doceniane, a także za to, że nadal możemy wspierać klientów w różnych obszarach ich działalności i umożliwiać im dalsze bezpieczne prowadzenie biznesu. Dziękujemy naszym pracownikom, klientom i partnerom biznesowym, za ogromne zaangażowanie, zaufanie i wkład w nasz wspólny sukcesmówi Roman Namysłowski, partner zarządzający odpowiedzialny za zespół doradztwa podatkowego w CRIDO.

Nagrody

Subskrybuj blogi