Nagrody

Szóste z rzędu wyróżnienie „Poland Transfer Pricing Firm of the Year” w rękach CRIDO

9 września 2021
3 min

Tegoroczny tytuł „Najlepszej firmy w zakresie cen transferowych w Polsce” przyznawany w międzynarodowym rankingu International Tax Review (ITR), po raz szósty z rzędu trafił w ręce Zespołu TP w CRIDO.

Tytuł „Poland Transfer Pricing Firm of the Year” otrzymuje co roku organizacja, która w ocenie jury zrealizowała najbardziej wyróżniające się projekty. Są one oceniane pod kątem stopnia ich złożoności, kompleksowości i innowacyjności, jak również wartości spraw i obsługiwanych transakcji. Wyróżnienie jest przyznawane na podstawie kilkuetapowego badania, które uwzględnia między innymi opinie klientów.

Ogłoszenie zwycięzców tegorocznej edycji odbyło się w Londynie w dniu 9 września podczas, dostosowanego do obecnych warunków, wydarzenia w formule online.

Tytuł przyznany został w ramach konkursu European Tax Awards, który jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym od kilkunastu już lat, przez ceniony na rynku, branżowy miesięcznik International Tax Review. W ramach corocznego rankingu firmy z całej Europy są nagradzane za swoje szczególne osiągnięcia w doradztwie podatkowym w poszczególnych jego obszarach.

Nieprzerwanie od 2016 roku nasz zespół cen transferowych jest doceniany w konkursie European Tax Awards, W tym roku, ze względu na złożoność spraw dotyczących cen transferowych, z jakimi mierzyli się podatnicy w okresie pandemii i wchodzącymi w tym czasie w życie zmianami w obszarze TP, konkurencja, a tym samym poziom złożoności projektów, były bardzo duże. Nagroda ta cieszy nas tym bardziej, że otrzymujemy ją po raz szósty z rzędu, co jest dla nas jasnym sygnałem, że mimo zmieniających się czynników zewnętrznych, stale się rozwijamy i odpowiadamy na coraz to nowe potrzeby oraz wyzwania projektowe stawiane nam przez naszych klientów. Mamy świadomość, że nasz rozwój wynika z możliwości pracy na rzecz różnych podmiotów, ale także z zaangażowania w tworzenie dobrego prawa i edukowanie działających na rynku podmiotów, ponieważ by móc to robić skutecznie musimy być stale na bieżąco ze wszystkimi zagadnieniami. Wszystko to pozwala nam na realizację coraz ciekawszych projektów i szukanie niestandardowych rozwiązań, a w konsekwencji na umacnianie rynkowej pozycji. Nasz Zespół TP liczy ponad 30 osób, tym samym nadal jesteśmy jednym z największych zespołów cen transferowych w Polsce i jednocześnie nieustannie najlepszym. Cieszymy się, że nasza codzienna praca jest doceniana przede wszystkim przez tych, z którymi pracujemy każdego dnia, czyli przez naszych klientów, którym dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzają nas powierzając nam swoje projektymówi Ewelina Stamblewska-Urbaniak – partner w zespole cen transferowych w CRIDO.

European Tax Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży podatkowej w skali roku.

Nagrody

Subskrybuj blogi