Nagrody

Statuetka dla najlepszego doradcy podatkowego dla branży nieruchomości w konkursie Eurobuild Awards 2021 w rękach CRIDO

1 października 2021
3 min

Już po raz czwarty z rzędu, statuetka Eurobuild Awards dla najlepszej firmy z branży doradztwa podatkowego i finansowego trafiła do zespołu Real Estate w CRIDO, którego liderami są Paweł Toński oraz Mateusz Stańczyk. Uroczyste rozdanie nagród miało miejsce podczas gali Eurobuild Awards, która ponownie, po rocznej przerwie, zgromadziła najważniejszych przedstawicieli branży nieruchomości w Polsce. Zespół CRIDO po raz kolejny został doceniony za najwyższą jakość świadczonych usług na rzecz podmiotów z branży nieruchomości, profesjonalizm i aktywne zaangażowanie we wspieranie podmiotów działających na rynku nieruchomości, szczególnie w okresie nietypowych i pełnych wyzwań ostatnich kilkunastu miesięcy.

W tegorocznej edycji Eurobuild Awards przyznano nagrody w 25 kategoriach. Niezmiennie, tak jak miało to miejsce w dotychczasowych edycjach, przedstawiciele branży, wchodzący w skład jury nagrodzili firmy i obiekty, które w ostatnim czasie wywarły największy wpływ na polski rynek nieruchomości.

Minione kilkanaście miesięcy to był dla wszystkich czas pełen wyzwań i nieoczekiwanych zmian. Choć już od kilkunastu lat doradzamy klientom nieruchomościowym, ostatni okres to jednocześnie ciągłe i głębokie zmiany przepisów oraz duże zmiany na rynku, zarówno wymuszone pandemią, jak i związane z dynamicznym rozwojem nowych segmentów. Staraliśmy się dostarczać jak najszybciej informacje o zmianach, tłumaczyć ich potencjalne konsekwencje dla biznesu, ale także pomagać znajdować rozwiązania ograniczające negatywny wpływ zmian, czy inwestowanie w nowe obszary mimo dużej niepewności. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w różne inicjatywy, ale przede wszystkim efektywne działanie na rzecz klientów zostało ponownie docenione przez grono jury, składające się z przedstawicieli branży. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i powierzenie nam tak odpowiedzialnego zadania, a zespołowi za bycie z nami i wspólne osiągnięcie tego sukcesu – mówi Paweł Toński, partner zarządzający odpowiedzialny za podatkowy zespół Real Estate w CRIDO.

Ogłoszenie laureatów i przyznanie nagród miało miejsce 30 września 2021 r. podczas uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie.

Podatkowy zespół Real Estate w CRIDO liczy ponad 30 profesjonalistów posiadających doświadczenie w doradzaniu podmiotom z branży w różnych obszarach podatkowych. W kwestiach prawnych doradcy podatkowi z CRIDO ściśle współpracują z prawnikami z kancelarii CRIDO Legal.

Nagrody

Subskrybuj blogi