Nagrody

Podatkowe laury w Londynie dla CRIDO

29 września 2023
3 min

Aż pięć nagród International Tax Review przywiózł z Londynu zespół podatkowy firmy doradczej CRIDO

International Tax Review Award to jedna z najważniejszych międzynarodowych nagród w świecie firm doradztwa podatkowego. CRIDO otrzymało rekordową liczbę 16 nominacji, ostatecznie zdobywając 5 nagród:

- po raz ósmy z rzędu zespół cen transferowych okazał się najlepszy w Polsce – Poland Transfer Pricing Firm of the Year

- największy w Polsce zespół specjalizujący się w sporach podatkowych okazał się najlepszy w regionie EMEA – Tax Litigation & Disputes Firm of the Year (EMEA)

- zespół CRIDO odpowiadający za rozwój narzędzi IT wspierających procesy podatkowe zdobył główną nagrodę Tax Technology Provider of the Year (EMEA)

- tytuł Indirect Tax Rising Star (EMEA) otrzymała Aleksandra Plichta.

Otrzymaliśmy również nagrodę w kategorii Winner of the Impact Deal of the Year (EMEA) - Impact Case of the Year: II FSK 357/21 Corporte income tax exception under the Polish Investment Zone.

Nagrody w Londynie odebrali w imieniu CRIDO: Andrzej Puncewicz, założyciel i partner zarządzający; Anna Wcisło, partner w zespole cen transferowych i Aleksandra Plichta, starszy menedżer w dziale doradztwa podatkowego.

- Bez żadnej przesady można powiedzieć, że gala rozdania nagród ITR to takie podatkowe Cannes i laury tam wręczane mają naprawdę dużą wartość. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że w tym roku udało nam się przywieźć z Londynu aż 5 nagród, które pokazują, że zespół podatkowy CRIDO nie ma sobie równych w Polsce, ale jest także doceniany na świecie. Dziękuję naszym Klientom, którzy obdarzają nas zaufaniem i powierzają sprawy, które niejednokrotnie mogą stanowić o być albo nie być firmy – mówi Andrzej Puncewicz. – Serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym, dziękując jednocześnie za wsparcie wszystkim zespołom firmy– dodaje.


International Tax Review (ITR) to wychodzący od 1989 r. w Londynie międzynarodowy przewodnik zajmujący się analizą wiadomości na temat polityki podatkowej i doradztwa podatkowego. Zakres ten obejmuje ceny transferowe, podatek od osób prawnych i podatki pośrednie, w szczególności VAT i podatek od sprzedaży. ITR corocznie przyznaje swoje nagrody podatkowe w kilkunastu kategoriach i trzech regionach świata.


Działające od 2005 roku CRIDO to wiodąca polska firma doradcza. Ponad 400-osobowy zespół strategicznie wspiera polskich i międzynarodowych przedsiębiorców w prowadzeniu i rozwoju biznesu. Kompleksowy zakres doradztwa obejmuje obszar: prawny, podatkowy, biznesowy, digitalowy i transakcyjny (M&A). CRIDO pozyskuje także finansowanie na innowacyjny rozwój firm – zarówno ze środków publicznych, jak i z innych dostępnych źródeł.

Nagrody

Subskrybuj blogi