Nagrody

Partnerzy CRIDO w gronie najlepszych doradców podatkowych

23 czerwca 2017
3 min

W Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2017, przygotowanym przez redakcję dziennika Rzeczpospolita, partnerzy CRIDO znaleźli się w gronie najlepszych doradców, otrzymując wyróżnienia w kategorii cen transferowych, sporów podatkowych oraz podatku VAT. Ponadto, firma otrzymała dwie nagrody za: innowacyjne rozwiązanie oraz wygranie prestiżowego sporu w podatku CIT.

To już trzecie wyróżnienie dla Eweliny Stamblewskiej-Urbaniak w kategorii cen transferowych w 2017 roku i kolejne w rankingu Rzeczpospolitej. W tym roku kapituła rankingu doceniła również dokonania jej zespołu za stworzenie Weryfikatora obowiązków TP, za który CRIDO otrzymało wyróżnienie w kategorii „Innowacyjne rozwiązanie roku”.

Andrzej Puncewicz już drugi rok z rzędu został najlepszym doradcą w zakresie sporów podatkowych. Organizatorzy rankingu docenili również jego zespół - za uzyskanie ponad 300 mln zł nadpłaty dla grupy amerykańskich funduszy inwestycyjnych - przyznając firmie wyróżnienie w kategorii „Wygrana przed sądami w podatku CIT”.

Roman Namysłowski, który od lat doceniany jest przez różne kapituły i redakcje za swoje osiągnięcia w obszarze podatków pośrednich, otrzymał tytuł „Najlepszego doradcy w zakresie podatku VAT”. Jak podkreślił w swoim komentarzu dla Rzeczpospolitej - Zarówno przedsiębiorcom, jak i doradcom podatkowym przyszło funkcjonować w czasach, w których zmiany na płaszczyźnie podatków są niezmiernie dynamiczne, nieporównywalne do jakiegokolwiek okresu, nawet przystąpienia Polski do Unii Europejskiej [..]. Kontrole w zakresach, w których do tej pory podatnicy spali spokojnie. No i totalna walka z wyłudzeniami w VAT.

Dynamiczny rozwój CRIDO znalazł również swoje odzwierciedlenie w zestawieniu największych firm wg przychodów, w którym firma awansowała na szóstą pozycję, zwiększając przychody w porównaniu do ubiegłego roku o niemal 30%.

Ostatnie wyróżnienia w rankingu Rzeczpospolitej i inne tegoroczne nagrody, m.in. „Poland Transfer Pricing Firm of the Year” są potwierdzeniem naszych kompetencji oraz budowania coraz mocniejszej pozycji na rynku firm doradztwa podatkowego. Zespół Crido liczy obecnie już ponad 200 osób. Dzięki temu stanowimy w zakresie doradztwa realną alternatywę dla największych korporacji audytorsko-doradczych. To szczególnie ważne w kontekście wprowadzonego właśnie rozdziału audytu od doradztwa. Cieszymy się, że kapituła rankingu doceniła nasze wysiłki oraz innowacyjne rozwiązania, które pozwalają przedsiębiorcom łatwiej odnaleźć się w zmieniającym się środowisku podatkowym, a także efektywnie odpowiadać na nowe wyzwania ze strony fiskusa – podsumowuje Andrzej Puncewicz, partner w CRIDO.

Nagrody

Subskrybuj blogi