Nagrody

Partnerzy CRIDO uznani za najlepszych doradców podatkowych

19 czerwca 2015
2 min

Roman Namysłowski został najlepszym doradcą podatkowym w zakresie VAT, Ewelina Stamblewska-Urbaniak najlepszym doradcą podatkowym w zakresie cen transferowych i Paweł Toński rekomendowanym doradcą w zakresie CIT  według „Rankingu firm doradztwa podatkowego 2015” przygotowanego przez dziennik „Rzeczpospolita”.

W opublikowanym dzisiaj na łamach Rzeczpospolitej rankingu CRIDO zajęło 7 miejsce w klasyfikacji wg liczby doradców podatkowych (dwie pozycje wyżej niż przed rokiem). Z kolei w kategorii przychodowej firma zajęła 7 miejsce.

Nasz największy sukces to uznanie 2 naszych partnerów za najlepszych doradców i jednego za rekomendowanego w swoich dziedzinach. Roman Namysłowski już po raz kolejny zyskał uznanie jako najlepszy doradca w zakresie VAT. Natomiast Paweł Toński już po raz drugi w tym roku został wyróżniony w obszarze CIT, co jest efektem jego wielu lat pracy i osiągnięć, szczególnie w doradztwie dla branży nieruchomości. Wyjątkową satysfakcję przyniosło nam wyróżnienie przyznane Ewelinie Stamblewskiej-Urbaniak, i to z kilku powodów. Naszą praktykę transfer pricing pod kierownictwem Eweliny budujemy stosunkowo niedługo, w krótkim czasie udało nam się bardzo dużo w tym zakresie  osiągnąć, zarówno jeśli chodzi o liczbę nowych projektów, które realizujemy, jak i ich poziom złożoności. Ceny transferowe uznajemy za obszar doradztwa z dużym potencjałem, a pozycja Eweliny jako jedynego lidera rankingu doradców transfer pricing daje znakomity punkt wyjścia do osiągnięcia dużego udziału rynkowego w tym wzroście - podsumowuje wyniki rankingu Andrzej Puncewicz, Partner Crido Taxand i współzałożyciel firmy, która od 10 lat z sukcesami działa na rynku konsultingowym w Polsce.

Wyróżnienia dziennika „Rzeczpospolita” to kolejny w tym tygodniu sukces rankingowy CRIDO. Drugi, kluczowy w firmie zespół, tj. doradców przy pozyskiwaniu finansowania z funduszy UE zajął 1 miejsce w pięciu kategoriach wg rankingu „Funduszy Europejskich”, będąc tym samym niekwestionowanym liderem innowacyjności i B+R w Polsce.

Nagrody

Subskrybuj blogi