Nagrody

Partnerzy CRIDO najlepszymi doradcami podatkowymi w VAT i transakcjach

18 kwietnia 2019
2 min

- to wynik obrad kapituły 13. Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika „Rzeczpospolita“, ogłoszonego podczas uroczystej gali 17 kwietnia 2019 w Warszawie.

Kapituła doceniła najważniejsze sukcesy Romana Namysłowskiego, od lat będącego w ścisłej czołówce w tej kategorii, do których należało między innymi wsparcie dla branży emitentów instrumentów motywacyjnych. Do wygranej w tej kategorii przyczyniło się również doradztwo przy rozliczeniu kontraktu budowlanego wartego 3,3 mld zł w zakresie korekty VAT i ulgi na złe długi.

Z kolei Paweł Toński został doceniony  m.in. za realizuję projektu zaplanowania i wdrożenia unikalnej restrukturyzacji kilku podmiotów polskich i zagranicznych, z aktywami o wartości ponad 10 mld zł, a także projektu zaplanowania i przeprowadzenia połączenia podmiotów z grupy kapitałowej handlu detalicznego, o obrotach przekraczających 10 mld zł rocznie.

W ogólnej kategorii wg liczby doradców podatkowych, CRIDO zajęło najwyższe - po dużych firmach podatkowo-audytorskich - 5.miejsce, awansując tym samym o jedną pozycję w porównaniu do roku 2018. Również pod względem przychodów firma zajęła – podobnie, jak rok wcześniej – 5. pozycję. CRIDO uplasowało się także na 6. pozycji w zestawieniu firm obsługujących najwięcej spółek giełdowych, systematycznie zwiększając ich liczbę rokrocznie .

Wyniki rankingu ogłoszone zostały 17 kwietnia 2019 r. podczas gali XIII „Ogólnopolskiego Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego”, organizowanego przez Redakcję dziennika „Rzeczpospolita” oraz „Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet”. To kolejne prestiżowe, po sukcesie w rankingu Dziennika Gazety Prawnej, osiągnięcia CRIDO zdobyte w tym roku.

 

Nagrody

Subskrybuj blogi