Nagrody

Najlepsi doradcy podatkowi i innowacyjne rozwiązania są w CRIDO

27 czerwca 2018
3 min

W 12. Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika „Rzeczpospolita“ CRIDO zajęło pozycję lidera w 4 kategoriach.

W ogólnym zestawieniu największych firm wg liczby doradców podatkowych CRIDO zajęło 6. pozycję, a wg przychodów 5. miejsce. Firma osiągnęła też bardzo wysoką, piątą, pozycję w zestawieniu firm obsługujących najwięcej spółek giełdowych.

Otrzymaliśmy też wyróżnienia…

W kategoriach indywidualnych wśród rekomendowanych doradców zostali wskazani Roman Namysłowski („VAT”) i Paweł Toński („doradztwo transakcyjne”).

Z kolei CRIDO otrzymało też wyróżnienie za zaangażowanie w tworzenie dobrego prawa podatkowego.

Na szczególną uwagę, obok indywidualnych nagród i rekomendacji, które potwierdzają niesłabnącą pozycję doradców CRIDO w swoich dziedzinach, zasługuje innowacyjne narzędzie Crido-CashFlow-Controller, które zostało uznane za najlepsze rozwiązanie w kategorii „Innowacje” (w ubiegłym roku nagrodę w tej kategorii również otrzymało CRIDO Taxand za „Weryfikator obowiązków TP”). W tegorocznym uzasadnieniu członków Kapituły konkursowej czytamy:

Crido-CashFlow-Controller został opracowany przez ekspertów podatkowych z zespołu VAT i ekspertów z zespołu ds. modelowania finansowego w Crido Taxand na kilka miesięcy przed wejściem w życie nowych przepisów o MPP. Pozwala symulować konsekwencje w zakresie płynności dla biznesu, w zależności od wielu istotnych z punktu widzenia MPP zmiennych. Na bazie tego narzędzia powstał raport „Podzielona płatność VAT – jak modelować płynność finansową w firmie”.

Nagrody

Subskrybuj blogi