Inne

CRIDO zostało członkiem Pride Partners International™, globalnego stowarzyszenia firm doradczych zajmujących się cenami transferowymi i wycenami finansowymi.

16 maja 2022
2 min

CRIDO zostało członkiem Pride Partners International™, globalnego stowarzyszenia firm doradczych zajmujących się cenami transferowymi i wycenami finansowymi. 

Pride Partners International™ to grono uznanych specjalistów działających na wielu rynkach, którzy posiadają ugruntowaną wiedzę, udokumentowane doświadczenie i wrażliwość na potrzeby klientów zorientowanych na tworzenie biznesu na arenie międzynarodowej, z zachowaniem najwyższych standardów jakości usług.

W ramach Pride Partners International™ CRIDO będzie dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą oraz łączyć siły z innymi podmiotami w ramach realizacji projektów międzynarodowych.

Zespół cen transferowych i wycen finansowych CRIDO składa się obecnie z prawie 40 specjalistów i jest doceniany jako najlepszy zespół w tym obszarze na polskim rynku. Każdy z członków zespołu posiada szeroką wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na sprawne prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych projektów, z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych, zaangażowania i odpowiedzialności, pomagając w ten sposób znajdować najlepsze rozwiązania umożliwiające bezpieczne prowadzenie biznesu.

O Pride Partners International™:

Pride Partners International™ (PPI™) to globalne stowarzyszenie firm konsultingowych oferujących usługi z zakresu cen transferowych i wyceny finansowej obecne na wielu rynkach na całym świecie.

Stowarzyszenie PPI™ powstało w odpowiedzi na potrzeby rynku, który potrzebuje międzynarodowej platformy dla doradców ds. cen transferowych i wycen, która będzie wspierać podmioty stowarzyszone w dostarczaniu przedsiębiorstwom międzynarodowym sprawnego i profesjonalnego wsparcia.

>>Pride Partners International™

 

Subskrybuj blogi