Nagrody

CRIDO z wyróżnieniami w XVI rankingu firm i doradców podatkowych Dziennika Gazety Prawnej

29 marca 2022
3 min

W tegorocznej edycji Rankingu Największych i Najlepszych Firm Doradztwa Podatkowego w Polsce, przygotowywanego po raz szesnasty przez Dziennik Gazetę Prawną, CRIDO zostało wyróżnione w następujących kategoriach:

II miejsce przyznane w obszarze projektów podatkowych to efekt pracy zespołów podatkowych nad zgłoszonymi do Rankingu projektami dotyczącymi: wielopłaszczyznowego wsparcia w sporze dla największego w Polsce reeksportera nowych pojazdów, kompleksowego wsparcia strategicznego międzynarodowego projektu związanego z transformacją energetyczną oraz aktywnego, wielomiesięcznego doradztwa przy jednej z pięciu największych transakcji 2021 w Polsce, o wartości przekraczającej 4 miliardy PLN.

W kategorii sporów podatkowych CRIDO zostało docenione za wygrane w sprawach dotyczących: kwestionowania podatkowego rozliczenia sprzedaży portalu internetowego, momentu skutecznego doręczenia postanowienia o przedłużeniu terminu zwrotu VAT w formie elektronicznej oraz zastosowania sankcji VAT w sytuacji braku uszczuplenia podatku.

Ewelina Stamblewska-Urbaniak, która od lat znajduje się na czołowych pozycjach w zestawieniu najlepszych doradców w obszarze cen transferowych, w tym roku ponownie znalazła się w tym gronie, zajmując I pozycję w tej kategorii Rankingu. Do grona nagradzanych doradców w CRIDO dołączył Jan Furtas, zajmując aż dwie pierwsze pozycje w kategoriach sporów podatkowych i podatków lokalnych.

Rok 2021 był kolejnym wymagającym i pełnym zmian, nie tylko podatkowych, okresem, w którym jako firma mieliśmy możliwość wspierania klientów w niezwykle skomplikowanych zagadnieniach. Tematach, w których mogliśmy wykorzystać wiedzę i doświadczenie naszych świetnych doradców i zespołów podatkowych. Jesteśmy wdzięczni za otrzymane wyróżnienia, zarówno indywidualne, jak i firmowe. Są one uhonorowaniem pracy i zaangażowania całego zespołu, który bezpiecznie przeprowadza klientów przez zawiłości kolejnych zmian i wyzwań, jakie stawia obecnie otoczenie biznesowe oraz wzmożona aktywność prawodawcza. Mamy nadzieję, że obecny rok będzie równie interesujący, a nasze podejście do doradztwa i doradzania w dalszym ciągu będzie doceniana przez klientów - mówi Roman Namysłowski, partner zarządzający odpowiedzialny za zespół doradztwa podatkowego w CRIDO.

Nagrody

Subskrybuj blogi