Nagrody

CRIDO z tytułem Poland Tax Firm of the Year 2020 i piątą statuetką Poland Transfer Pricing Firm of the Year 2020

21 maja 2020
3 min

Tegoroczny tytuł Najlepszej Firmy Doradztwa Podatkowego w Polsce (Poland Tax Firm of the Year) w międzynarodowym rankingu International Tax Review (ITR) został przyznany CRIDO. Równocześnie zespół Cen Transferowych CRIDO zdobył – po raz piąty z rzędu – tytuł Poland Transfer Pricing Firm of the Year.

Jury doceniło projekty zrealizowane w 2019 projekty, biorąc pod uwagę stopień ich złożoności, wartość obsługiwanych spraw i transakcji, kompleksowości i innowacyjności zaoferowanych klientom rozwiązań. Ogłoszenie zwycięzców tegorocznej edycji odbyło się w Londynie w dniu 21 maja i ze względu na okoliczności miało formułę wydarzenia online.

Oba tytuły przyznane zostały w ramach konkursu European Tax Awards. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane od 16 lat przez ceniony branżowy miesięcznik International Tax Review. W ramach corocznego rankingu firmy z całej Europy są nagradzane za swoje szczególne osiągnięcia w doradztwie podatkowym w poszczególnych jego obszarach.

 European Tax Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży podatkowej w skali roku. Tytułu „Poland Tax Firm of the Year” to dla nas szczególne wyróżnienie. Wiąże się ono nie tylko z ogromnym prestiżem, ale przede wszystkim międzynarodowym uznaniem za wyjątkowe, innowacyjne i mające znaczenie dla rynku osiągnięcia firmy. Ta nagroda jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem i uhonorowaniem pracy zespołu. Cieszymy się, że zrealizowane przez nas projekty zostały docenione nie tylko przez klientów, którzy z od lat kontynuują z nami współpracę, ale także przez jury tak znaczącego międzynarodowego medium podatkowego, jakim jest International Tax Review (ITR) podsumowuje Roman Namysłowski, partner zarządzający zespołem podatkowym w CRIDO.

Piątą statuetkę z rzędu w 2020 roku otrzymał również zespół Cen Transferowych, który został nagradzany jako Najlepsza Firma w obszarze Cen Transferowych w Polsce, co ma miejsce nieprzerwanie od 2016 roku.

 Piąte z rzędu wyróżnienie „Poland Transfer Pricing Firm of the Year” to dla nas ogromna radość. Cieszy nas fakt, że dzięki współpracy z wieloma różnymi podmiotami, w obszarze cen transferowych, możemy realizować coraz bardziej skomplikowane projekty i z każdym rokiem szukać nowych wyzwań, które pozwalają członkom naszego zespołu TP rozwijać nie tylko swoje kompetencje, ale swoim zaangażowaniem wpływać również na umocnienie naszej pozycji na rynku. Grupa pasjonatów cen transferowych w CRIDO liczy obecnie niemal 30 osób, co sprawia, że jesteśmy jednym z największych zespołów cen transferowych w Polsce i jednocześnie najlepszym w ramach naszej specjalizacji. Ceny transferowe to sztuka, jako artyści jesteśmy zatem bardzo dumni z tego, że nasza praca jest stale doceniana przez rynek i to na poziomie międzynarodowym mówi Ewelina Stamblewska-Urbaniak – partner w zespole Cen Transferowych w CRIDO.

Nagrody

Subskrybuj blogi