Nagrody

CRIDO z podwójnym tytułem najlepszej firmy doradczej w Polsce wg ITR 2022

16 września 2022
3 min

CRIDO zdobyło po raz pierwszy nagrodę Poland Indirect Tax Firm of the Year oraz siódmą z rzędu nagrodę Poland Transfer Pricing Firm of the Year. Wyróżnienia zostały przyznane przez międzynarodowe wydawnictwo International Tax Review (ITR). Ogłoszenie zwycięzców tegorocznej edycji EMEA ITR AWARDS 2022 miało miejsce 15 września 2022 r. podczas uroczystej gali w Londynie. ITR Tax Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży podatkowej.

Redakcja ITR, dokonując wyboru najlepszych firm w 2022 roku, brała pod uwagę zgłoszone projekty zrealizowane w okresie od stycznia do grudnia 2021 roku, kierując się również opiniami samych klientów.  

Otrzymanie w jednym roku dwóch najwyższych nagród przyznawanych przez ITR to wyjątkowy moment dla całego zespołu podatkowego CRIDO. Niezależnie od tego, za jakie projekty zostały przyznane nagrody, każdy z nas w CRIDO ma w nich swój udział i może być dumny. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci i to, że możemy realizować dla nich wyjątkowe projekty, jest możliwe dzięki stale rosnącej wiedzy i zaangażowaniu naszych ludzi. Budujemy je szanując pracę każdego, niezależnie od jego roli w danym projektach. Te z kolei, ze względu na swoją różnorodność, dają szansę na zdobywanie szeregu nowych kompetencji i doświadczeń. W ten sposób tworzymy przestrzeń dla rozwoju pracowników i realizacji najbardziej wymagających projektów dla naszych lokalnych i międzynarodowych klientów.

 Prestiżowe nagrody przyznane nam przez ITR to kolejny dowód na to, że takie podejście się sprawdza i to niezależnie od aktualnych wyzwań i niełatwego otoczenia geopolitycznego mówi Roman Namysłowski, partner zarządzający CRIDO.

Nagrody Poland Transfer Pricing Firm of the Year oraz Poland Indirect Tax Firm of the Year, to tytuły przyznane CRIDO przez ITR po ogłoszonych niedawno aż ośmiu rekomendacja dla firmy w ramach ogłoszonego przewodnika „World Tax 2023”Tier 1 w kategorii firm doradczych w obszarze podatków pośrednich w Polsce, Tier 1 w kategorii podatku od osób prawnych, Tier 2 w kategorii sporów podatkowych oraz doradcy podatkowi CRIDO: Ewelina Stamblewska-Urbaniak, Andrzej Puncewicz, Jan Furtas, Roman Namysłowski i Paweł Toński.

Nagrody

Subskrybuj blogi