Nagrody

CRIDO z ośmioma wyróżnieniami w ramach „World Tax 2023”

12 września 2022
3 min

W tegorocznej edycji przewodnika po najlepszych firmach i doradcach podatkowych na świecie – „World Tax 2023”, przygotowanym przez International Tax Review (ITR), CRIDO otrzymało trzy wyróżnienia dla firmy oraz pięć rekomendacji indywidualnych dla ekspertów podatkowych.

W opublikowanym niedawno przewodniku „World Tax 2023” CRIDO utrzymało pozycję lidera (Tier 1) w kategorii firm doradczych w obszarze podatków pośrednich w Polsce, otrzymując po raz trzeci rekomendację w tym obszarze. Po raz drugi firma znalazła się również w gronie najlepszych podmiotów doradczych w Polsce w zakresie podatku od osób prawnych (Tier 1) oraz utrzymała pozycję firmy rekomendowanej w zakresie sporów podatkowych (Tier 2).

W ramach tegorocznego przewodnika wyróżnieni zostali również doradcy podatkowi CRIDO, którzy otrzymali najwyższe rekomendacje w obszarach swoich specjalizacji. W gronie wyróżnionych osób znaleźli się:

Wyróżnienia i rekomendacje przyznane CRIDO przez ITR w ramach „World Tax 2023” to dla nas powód do dumy. Po raz kolejny udało nam się utrzymać pozycję lidera w tak ważnych dla nas kategoriach, jakimi są podatki pośrednie, podatek od osób prawnych oraz spory podatkowe, czyli jedne z głównych obszarów naszej specjalizacji. Niebawem poznamy zapewne również rekomendacje dotyczące cen transferowych, w których także, od wielu lat, jesteśmy doceniani, za wiedzę i unikalne doświadczenia. Cieszymy się, że nawet w tak zmiennych warunkach ustawodawczych oraz biznesowych, nadal dostarczamy naszym klientom usługi najwyższej jakości, za co jesteśmy niezmiennie doceniani. Sytuacja taka nie byłaby możliwa, gdyby nie ciągły rozwój nas jako organizacji, jaki i naszych ekspertów, z których aż pięcioro w tym roku otrzymało najwyższe rekomendacje w obszarach swoich specjalizacji.

Każde kolejne wyróżnienie to zasługa ogromnego zaangażowania nie tylko wyróżnionych liderów, w ich obszarach specjalizacji, ale również całego zespołu podatkowego, którym mam niezwykłą satysfakcję kierowaćkomentuje Roman Namysłowski, partner zarządzający odpowiedzialny za zespół doradztwa podatkowego w CRIDO.

W 2022 roku CRIDO ponownie otrzymało wyróżnienia w wielu międzynarodowych i lokalnych rankingach, a doradcy podatkowi byli niezmiennie doceniani za wiedzę, profesjonalizm, zaangażowanie oraz nieszablonowe podejście do coraz bardziej skomplikowanych projektów realizowanych na rzecz klientów.

„World Tax” to prestiżowe przewodniki ułatwiające odnalezienie najlepszych firm doradztwa podatkowego na świecie, publikowane przez międzynarodowe wydawnictwo International Tax Review. Rekomendacje w nich zawarte są efektem analizy firm doradczych działających w ponad 120 jurysdykcjach.

Nagrody

Subskrybuj blogi