Nagrody

CRIDO wielokrotnym zwycięzcą w rankingu „Rzeczpospolitej”

20 czerwca 2016
2 min

Ewelina Stamblewska-Urbaniak została najlepszym doradcą w zakresie cen transferowych, a Andrzej Puncewicz najlepszym doradcą w zakresie postępowań podatkowych według najnowszego „Rankingu firm doradztwa podatkowego” dziennika „Rzeczpospolita”.  W kategorii VAT, tytuł wicelidera otrzymał Roman Namysłowski.

W dwóch nowych kategoriach rankingowych, tj. „prestiżowe transakcje“ i „innowacyjne rozwiązania“ CRIDO otrzymało nagrodę za osiągnięcia w zakresie wsparcia samorządów w procesie centralizacji rozliczeń VAT. Z kolei redakcja „Parkietu” w specjalnej kategorii rankingowej firm obsługujących największe spółki giełdowe przyznała CRIDO tytuł „Najbardziej dynamicznej firmy roku 2015”.

Nagrody i wyróżnienia „Rzeczpospolitej" są potwierdzeniem naszej pozycji na rynku firm doradztwa podatkowego, w tym w szczególności w takich kategoriach, jak: ceny transferowe, postępowania podatkowe i VAT. Cieszymy się, że kapituła ranking doceniła również nasze innowacyjne rozwiązania, które pozwalają przedsiębiorcom łatwiej odnaleźć się w zmieniającym się środowisku podatkowym oraz efektywnie odpowiadać na nowe wyzwania ze strony fiskusa. Mamy też nadzieję, że tegoroczne uznanie dla naszej rozwijającej się współpracy ze spółkami giełdowymi, zmotywuje kolejne firmy do wyboru niezależnych doradców podatkowych, szczególnie w obliczy tzw. „dyrektywy audytorskiej”– podsumowuje Andrzej Puncewicz, partner zarządzający CRIDO.

 

Nagrody

Subskrybuj blogi