Nagrody

CRIDO w XVI Rankingu firm doradztwa podatkowego dziennika Rzeczpospolita

10 maja 2022
2 min

W 16. edycji Rankingu firm doradztwa podatkowego, ogłoszonym dzisiaj przez Rzeczpospolitą, CRIDO oraz nasi doradcy otrzymali następujące wyróżnienia:

W Rankingu publikowanym przez dziennik Rzeczpospolita CRIDO od lat nieustannie znajduje się w gronie najlepszych firm doradztwa podatkowego pod kątem osiąganych przychodów oraz liczby doradców, a także wśród podmiotów doradzających spółkom giełdowym.

Mimo zmian, nie tylko w obszarze podatkowym, rok 2021 był pod wieloma względami kolejnym naprawdę dobrym czasem dla naszej firmy. Wyróżnienia otrzymane przez CRIDO od początku 2022, w tym w ramach tegorocznej edycji Rankingu dziennika Rzeczpospolita, są dla nas najlepszym potwierdzeniem, że przyjęty przez nas model doradztwa polegający na wspieraniu klientów w podejmowaniu właściwych decyzji ma sens. A możemy tak działać przede wszystkim dzięki znacznie większemu zaangażowaniu doświadczonych osób we współpracę z klientami. Nie bez znaczenia jest również zdecydowana większa chęć dzielenia się wiedzą, innowacyjne podejście oraz bycie blisko klientów i biznesu, a w jeszcze większym stopniu blisko ludzi w organizacjach, którym doradzamy w okresie turbulencji i zmian, jakich jesteśmy w ostatnich latach świadkami. To wszystko pozwala nam na wykorzystywanie naszych umiejętności w codziennej pracy i budowanie bliskich relacji z klientami i osobami kluczowymi w ich organizacjach, ale przede wszystkim umożliwia prowadzenie wymagających oraz skomplikowanych projektów, które coraz częściej wychodzą poza obszar stricte podatkowy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że nasza praca i zaangażowanie zostały ponownie doceniane, a także za to, że dzięki otwartości i nieszablonowemu podejściu całego zespołu nieustannie możemy rozwijać się jako organizacja i podejmować dobre decyzje, przekładające się na wzrost biznesu, zarówno naszego, jak i naszych klientów. Dziękujemy wszystkim, którzy stale przyczyniają się do naszego rozwoju – mówi Roman Namysłowski, partner zarządzający odpowiedzialny za zespół doradztwa podatkowego w CRIDO.

 

Nagrody

Subskrybuj blogi