O CRIDO

CRIDO w nowym biurze w Generation Park Z #CridoRElokacja

8 czerwca 2020
3 min

Firma doradcza CRIDO zmieniła siedzibę na Generation Park Z w Warszawie. Firma wynajmuje powierzchnię ponad 4,3 tys. mkw na czterech ostatnich piętrach, w nowoczesnym biurowcu w okolicach Ronda Daszyńskiego. 

W ramach specjalnej akcji na LinkedIn „CRIDO żegna Grzybowską – poznaj nasze historie” pracownicy CRIDO podzielili się swoimi opowieściami, które łączą się z 12-letnim pobytem CRIDO w poprzedniej lokalizacji. Z kolei nowe biuro można zwiedzić w ramach wirtualnego spaceru 360 stopni lub oglądając specjalnie z tej okazji przygotowany film #CridoRElokacja.

Od czerwca 2020 nowy adres CRIDO to Towarowa 28 (Generation Park Z) w Warszawie. O wyborze nowego biura zdecydowała atrakcyjna lokalizacja oraz możliwości budynku, które pozwoliły stworzyć komfortową przestrzeń dla pracowników. W nowym biurze, mają oni do dyspozycji zarówno nowoczesne przestrzenie do pracy, jak i relaksu (m.in. chilloutroom’y na każdym piętrze). Z kolei na gości CRIDO czeka specjalnie dla nich zaaranżowana kawiarenka na 11 piętrze, tuż obok recepcji. Mogą się w niej wygodnie rozgościć, czekając na oficjalne spotkanie w jednej z sal, w specjalnie wydzielonej i zaaranżowanej przestrzeni dla klientów.

Zapraszamy do odsłuchania nagrania wirtualnego powitania z nowego biura CRIDO, mówi Andrzej Puncewicz, partner zarządzający CRIDO.

#CridoHistorie przy okazji #CridoRElokacja

W związku ze zmianą biura, pracownicy CRIDO zaangażowali się w specjalną akcję na LinkedIn „CRIDO żegna Grzybowską – poznaj nasze historie”. Pod hasztagami #CridoRElokacja, #CridoHistorie czy #NowaRzeczywistość publikowali oni swoje indywidualne historie z czasów na Grzybowskiej. W ich wspomnieniach przeplatają się wątki sukcesów firmy z wyjazdami integracyjnymi czy wspólnym kibicowaniem podczas meczów piłki nożnej. Wśród linkedinowych wpisów znalazł się nawet jeden – prawie gotowy – scenariusz do filmu sensacyjnego… W efekcie akcji, która zwinnie się dalej rozwija, z indywidualnych historii powstała niezwykła historia firmy, w pełnej swej różnorodności.

Jak nie można realnie, to działamy wirtualnie

W ramach kampanii informacyjnej o nowym biurze powstał też wirtualny spacer 360 stopni z interaktywnymi elementami (również z opcją VR). W tej formie, klienci i partnerzy biznesowi CRIDO, mogą rozejrzeć się po nowym biurze. Jest to alternatywa do niemożliwych ze względu na obecną sytuację, większych spotkań. Ta forma komunikacji dała też możliwość, w uzupełnieniu do video #CridoRElokacja, wirtualnie powitać klientów i partnerów biznesowych CRIDO.

 O Generation Park Z

Generation Park Z jest częścią kompleksu biurowego zlokalizowanego na warszawskiej Woli, przy Rondzie Daszyńskiego. Inwestycja korzysta z bliskości bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych, w tym przystanków drugiej linii metra, tramwajów i autobusów zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego.  Obiekt wyposażony jest w Connected by Skanska, zintegrowany system administracji budynkiem, który umożliwia użytkownikom poruszanie się po budynku z wykorzystaniem smartfona zamiast tradycyjnych kart dostępu, a także stanowi wirtualną recepcję.

W budynku znajduje się dogodna infrastruktura dla rowerzystów i biegaczy, w tym specjalny parking dla rowerów, prysznice i przebieralnie. Z kolei na najwyższym, 13. piętrze znajduje się taras z dużą ilością zieleni, który zapewnia doskonały widok na okolicę. Chodnik na patio i wokół budynku wykonany jest z innowacyjnego „zielonego betonu” o właściwościach samoczyszczących, który zmniejsza ilość toksycznych związków pochodzących ze spalin samochodowych.

Subskrybuj blogi