Nagrody

CRIDO: Doradca nr 1 w B+R i innowacjach

18 maja 2017
2 min

CRIDO zostało 9-krotnym liderem w pierwszym w tej perspektywie finansowej UE (2014-2020) rankingu doradców przy pozyskiwaniu dotacji, opracowanym przez magazyn FUNDUSZE EUROPEJSKIE.

Zespół doradzający klientom w pozyskiwaniu dotacji na innowacje w CRIDO zajął I. miejsce w kategoriach:

  • Liderzy przy pozyskiwaniu dofinansowania z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój wg wartości przyznanych dotacji i wartości projektów, którym przyznano dotacje;
  • Najlepsi z Szybkiej Ścieżki (1.1.1. POIR) wg wartości przyznanych dotacji i wartości projektów, którym przyznano dotacje;
  • Najlepsi z projektów B+R wg wartości przyznanych dotacji i wartości projektów, którym przyznano dotacje;
  • Liderzy doradzania dużym przedsiębiorstwom wg wartości przyznanych dotacji, wartości i liczby projektów, którym przyznano dotacje.

Powyższe zestawienie potwierdza pozycję CRDO jako lidera w pozyskiwaniu dotacji na B+R i innowacje. Pokazuje też, że niezależnie od specyfiki perspektywy finansowej UE, zespół CRIDO niezmiennie zajmuje czołowe pozycje wśród doradców dla firm. W perspektywie finansowej UE 2007-2013 wygrał m.in. w rankingach miesięcznika FORBES na najlepszych doradców unijnych – w klasyfikacji generalnej, a także w kategorii „Dotacje dla dużych firm” oraz „Dotacje na inwestycje”.

Od lat skupiamy się na doradztwie przy trudnych i wymagających projektach. A takie są w tej perspektywie finansowej UE projekty na dofinansowanie działalności badawczo-rozwojowej i innowacyjnej przedsiębiorstw. Aby być skutecznym doradcą nie wystarczy wypełnić wniosek. Trzeba wykazać się kompetencjami z rożnych obszarów, w szczególności: strategii innowacji, własności intelektualnej, B+R oraz finansów. I to odzwierciedla nasza pozycja w tym rankingu – komentuje Michał Gwizda, partner w CRIDO.

Pozyskiwanie dotacji na innowacje to jedna z kluczowych kompetencji ponad 210-osobowego zespołu CRIDO – obok doradztwa podatkowego, prawnego oraz wycen i modelowania finansowego. Podczas blisko 12 lat działalności na rynku CRIDO pozyskało dla swoich klientów – polskich i międzynarodowych firm – 5 mld zł dotacji, w tym 1 mld zł na projekty B+R.

Nagrody

Subskrybuj blogi