O CRIDO

CRIDO rozwija ofertę szkoleniową dla firm

11 stycznia 2019
3 min

Na te wyzwania i potrzeby odpowiada nowa oferta szkoleniowa firmy CRIDO, która wraz ze swoimi doradcami chce przygotować pracowników działów finansowych i księgowych do walki na froncie zwanym „PODATKI 2019”.

W II połowie stycznia CRIDO rozpoczyna cykl szkoleń dla firm. Na pierwszym etapie oferta obejmuje szkolenia z zakresu zmian w podatkach 2019. Eksperci CRIDO, którzy od kilkunastu lat doradzają klientom, jak bezpiecznie prowadzić biznes, są świadomi wagi zmian w podatkach i potrzeby ich dogłębnego zrozumienia przez pracowników działów księgowości i finansów.

W tym obszarze należy działać bardzo szybko, aby zminimalizować ryzyko błędów, na które narażone są działy finansowe i księgowe w firmach. Nowe zasady, chociażby w zakresie podatku u źródła, raportowania schematów podatkowych, czy nawet opodatkowania samochodów osobowych, to duże wyzwanie dla przedsiębiorców, którzy muszą poznać i zrozumieć nowe przepisy oraz nauczyć się ich stosowania. I to jak najszybciej – mówi Roman Namysłowski, partner zarządzający w CRIDO odpowiedzialny za jeden z największych zespołów podatkowych w Polsce, współtwórca programu szkoleń podatkowych CRIDO.

Obok Romana Namysłowskiego, wielokrotnie nagradzanego eksperta w zakresie VAT, za stworzenie programu szkoleń podatkowych CRIDO odpowiadają m.in. Ewelina Stamblewska-Urbaniak (wielokrotnie uznawana za lidera w zakresie TP w Polsce) i Andrzej Puncewicz (wielokrotny lider w obszarze postępowań podatkowych wg rankingów branżowych). Poprowadzą oni wybrane sesje szkoleniowe w pierwszej, specjalnej edycji programu. W podstawowej ofercie są m.in. szkolenia: „CIT i VAT – zmiany w podatkach oraz aktualna praktyka”, „Podatkowe i księgowe zamknięcie roku 2018”, „Ceny transferowe – nowe obowiązki 2019” czy „Rozliczenie podatków – zakres odpowiedzialności karnej i karnej skarbowej”.

Od kilkunastu lat doradzamy firmom, w tym w zakresie podatków. W ostatnich latach widać wyraźne zmiany - zarówno w otoczeniu globalnym, jak i lokalnym, które wymagają coraz głębszej znajomości zagadnień prawa podatkowego  przez wszystkich pracowników działów księgowości i finansów. Tylko odpowiednia wiedza zespołu, pomoże ustrzec firmy przed realnym ryzykiem, które w praktyce pojawia się w momencie kontroli podatkowej. – komentuje potrzebę tego typu szkoleń w firmach Andrzej Puncewicz, partner zarządzający w CRIDO i  szef zespołu postępowań podatkowych, uznany za lidera w tym obszarze m.in. przez Rzeczpospolitą i Dziennik Gazetę Prawną.

Zobacz naszą ofertę: