O CRIDO

CRIDO rekomendowane w sześciu kategoriach w rankingu The Legal 500 EMEA 2022

12 kwietnia 2022
2 min

W tegorocznej edycji rankingu The Legal 500 EMEA CRIDO zostało rekomendowane w sześciu kategoriach, w tym po raz pierwszy, jako Firm To Watch, w kategorii Employment. Nie zabrakło również indywidualnych wyróżnień - Mateusz Baran po raz kolejny otrzymał tytuł Next Generation Partner, a Michał Klimowicz tytuł Rising Stars w kategorii Private Client.

CRIDO kolejny rok uplasowało się w Tier 1 w kategorii Private Client. Jeden z klientów o zespole CRIDO napisał -To najlepszy zespół prawników, z jakimi współpracowałem w mojej 30-letniej karierze biznesowej. W Tier 3 zespół CRIDO został rekomendowany w trzech kategoriach: Investment Funds, Real Estate oraz White Collar Crime, w Tier 4 w kategorii Commercial, Corporate and M&A. Po raz pierwszy, jako Firm To Watch, CRIDO zostało wyróżnione w kategorii Employment.

Indywidualne rekomendacje

Tytuł Next Generation Partner w kategorii Private Client po raz kolejny otrzymał Mateusz Baran, partner w CRIDO Legal. Mateusz otrzymał indywidualną rekomendację również w kategoriach Investment Funds, oraz Commercial, Corporate and M&A.

Jako Rising Star w kategorii Private Client wyróżniony został Michał Klimowicz, senior associate w CRIDO Legal. Michał otrzymał także indywidualną rekomendację w kategoriach Investment Funds, oraz Commercial, Corporate and M&A.

Ponadto indywidualne rekomendacje otrzymali:

Dziękujemy naszym klientom, konkurencji i gratulujemy wszystkim wyróżnionym osobom i całemu zespołowi CRIDO!

Nagrody

Subskrybuj blogi