Nagrody

CRIDO podatkową i finansową firmą doradczą roku | Eurobuild CEE Awards

22 listopada 2023
2 min

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to wyróżnienie udało nam się zdobyć już szósty razy z rzędu w latach 2017-2023 z pandemiczną przerwą w roku 2020. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy wiedzą, dokąd zmierzają oferując klientom kompleksowe usługi doradcze na najwyższym poziomie. Dziękujemy im bardzo za okazywane zaufanie – mówi Paweł Toński, partner w CRIDO, szef zespołu nieruchomości. Razem z nim nagrodę odebrali Mateusz Stańczyk, szef zespołu Tax M&A w CRIDO Taxand | Real Estate oraz Jacek Ostrowski, partner, szef zespołu usług transakcyjnych.

O nagrodę w kategorii „Tax & Financial Consultancy of the Year” mogła ubiegać się firma zajmująca się doradztwem podatkowym i finansowym działająca na rynku nieruchomości w Polsce od lipca 2022 r. do czerwca 2023 r. Jury (składające się z rynkowych ekspertów i praktyków) oceniało działalność nominowanych podmiotów, obecność na rynku, reputację, liczbę zrealizowanych transakcji oraz profil reprezentowanych klientów. Oprócz CRIDO o nagrodę walczyły jeszcze trzy firmy.

Eurobuild CEE Awards to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży. Gromadzi ono setki menedżerów i profesjonalistów z całego sektora nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wyróżnienia w tym roku przyznawane były w 20 kategoriach.

__________

Działające od 2005 roku CRIDO to wiodąca polska firma doradcza. Ponad 400-osobowy zespół strategicznie wspiera polskich i międzynarodowych przedsiębiorców w prowadzeniu i rozwoju biznesu. Kompleksowy zakres doradztwa obejmuje wiele obszarów gospodarki, w którym energetyka jest jednym z kluczowych. CRIDO od 18 lat prowadzi doradztwo w zakresie: prawnym, podatkowym, biznesowym, digitalowym i transakcyjnym. (M&A). Firma pozyskuje także finansowanie na innowacyjny rozwój przedsiębiorstw – zarówno ze środków publicznych, jak i z innych dostępnych źródeł.

Podatkowy i finansowy zespół Real Estate w CRIDO liczy ponad 30 profesjonalistów posiadających doświadczenie w doradzaniu podmiotom z branży w różnych obszarach podatkowych. W kwestiach prawnych doradcy podatkowi z CRIDO ściśle współpracują z prawnikami z kancelarii CRIDO Legal.

Nagrody

Subskrybuj blogi