Nagrody

CRIDO po raz trzeci najlepszym doradcą podatkowym dla branży nieruchomości w konkursie Eurobuild Awards 2019

4 grudnia 2019
2 min

Po raz trzeci z rzędu, tegoroczna statuetka Eurobuild Awards dla najlepszej firmy z branży doradztwa podatkowego i finansowego powędrowała do rąk Pawła Tońskiego i Mateusza Stańczyka, liderów podatkowego zespołu Real Estate w CRIDO. Uroczyste rozdanie nagród miało miejsce podczas gali Eurobuild Awards, która od lat stanowi ważne wydarzenia dla branży nieruchomości, skupiające jej najważniejszych przedstawicieli. Zespół CRIDO został ponownie wyróżniony przez przedstawicieli branży za profesjonalizm i aktywne zaangażowanie we wspieranie podmiotów działających na rynku nieruchomości.

W tegorocznej, jubileuszowej, 10 edycji Eurobuild Awards przyznano nagrody w 25 kategoriach. Przedstawiciele branży, wchodzący w skład jury wybrali firmy i obiekty, które w 2019 roku wywarły największy wpływ na polski rynek nieruchomości.

Od kilkunastu lat doradzamy klientom nieruchomościowym w zakresie podatków. Na bieżąco monitorujemy wszelkie zmiany w przepisach podatkowych, które mogą mieć wpływ na działalność firm z branży RE. Rozumiemy biznes naszych klientów oraz kierunki rozwoju tego rynku, w czym pomaga nam m.in. wymiana doświadczeń podczas spotkań stowarzyszenia Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych (PINK). Cieszymy się, że nasza wiedza oraz praca i zaangażowanie zespołu po raz kolejny zostały docenione przez ponad 30 jurorów, przedstawicieli branży. Dziękujemy klientom za zaufanie i obiecujemy nie zwalniać tempa w przyszłym roku – mówi Paweł Toński, partner zarządzający odpowiedzialny za podatkowy zespół Real Estate w CRIDO.

Ogłoszenie laureatów i przyznanie nagród miało miejsce 3 grudnia 2019 r. podczas uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie.

Podatkowy zespół Real Estate w CRIDO liczy ponad 50 profesjonalistów posiadających doświadczenie w doradzaniu podmiotom z branży przy transakcjach, strukturach, modelach finansowych, cenach transferowych czy postępowaniach podatkowych. W kwestiach prawnych ściśle współpracuje z prawnikami z kancelarii CRIDO Legal.

Powiązane artykuły:

CRIDO po raz kolejny wybrane najlepszym doradcą dla branży nieruchomości

Eurobuild Awards: CRIDO najlepszym doradcą dla branży nieruchomości

Nagrody

Subskrybuj blogi