Nagrody

CRIDO po raz kolejny wybrane najlepszym doradcą dla branży nieruchomości

13 grudnia 2018
2 min

Podczas gali Eurobuild Awards 2018 Paweł Toński, Mateusz Stańczyk i Magda Podolska, liderzy podatkowego zespołu Real Estate w CRIDO, odebrali symboliczną statuetkę za  zajęcie pierwszego miejsca w kategorii Firma Roku z Sektora Doradztwa Podatkowego i Finansowego. To już drugi rok z rzędu, kiedy ten prestiżowy tytuł otrzymuje zespół RE w CRIDO.

Nagrody Eurobuild Awards zostały przyznane już po raz dziewiąty. Profesjonaliści z branży wybrali firmy i obiekty, które w ostatnim roku wywarły największy wpływ na polski rynek nieruchomości. Podobnie, jak w poprzednim roku, CRIDO otrzymał prestiżowy tytuł najlepszego doradcy podatkowego dla branży real estate.

Doradca jest w tej szczęśliwej sytuacji, że nieustannie otrzymuje „ocenę” swojej pracy - klienci wracają z kolejnymi transakcjami, polecają nas innym, po prostu „zostają” z nami. Zespół CRIDO jest w tej szczęśliwej sytuacji, że ocena ta jest od wielu, wielu lat pozytywna, ale bardzo miło jest otrzymać również nagrodę wskazującą na szersze uznanie w branży - dlatego właśnie nagroda Eurobuild cieszy nas niezmiernie - mówi Paweł Toński, partner zarządzający odpowiedzialny za zespół Real Estate  w CRIDO.

Ogłoszenie nagród nastąpiło 6 grudnia 2018 r. podczas uroczystej gali w Warszawie.

Zespół Real Estate w CRIDO liczy ponad 50 profesjonalistów doświadczonych w doradzaniu branży przy transakcjach, strukturach, modelach finansowych, cenach transferowych czy postępowaniach podatkowych. W kwestiach prawnych współpracuje z prawnikami z kancelarii CRIDO Legal.

Nagrody

Subskrybuj blogi