Nagrody

CRIDO po raz kolejny w ścisłej czołówce Rankingu firm doradztwa podatkowego dziennika Rzeczpospolita

20 kwietnia 2023
2 min

W już 17. edycji Rankingu ogłoszonym 20 kwietnia 2023 r., otrzymaliśmy następujące wyróżnienia:

W Rankingu publikowanym przez dziennik Rzeczpospolita CRIDO od lat zajmuje wysokie miejsce wśród najlepszych firm doradztwa podatkowego. W tym roku na szczególną uwagę zasługuje zwycięstwo w kategorii innowacje i digitalizacja. Nagrodę otrzymaliśmy „za konsekwentne rozbudowywanie zestawu narzędzi informatycznych, ułatwiających klientom podejmowanie decyzji w obszarze podatkowym”.

Zdaniem jednego z członków kapituły, prof. Ryszarda Sowińskiego z UWSB Merito w Poznaniu, przemyślana strategia innowacji Crido to przykład na to, jak polskie firmy mogą konkurować z międzynarodowymi graczami, oferując imponującą bazę rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów.

Najwyższy profesjonalizm kolejny rok z rzędu podtrzymuje Ewelina Stamblewska-Urbaniak, partner w Crido. Wyróżnienie otrzymała za zaangażowanie w skomplikowane i różnorodne projekty (na uwagę zasługuje ich finansowa waga), przygotowanie Compass TPR pomagającego zarządzać tematami z cen transferowych w przedsiębiorstwie; publikacje, wykłady, wpływ na proces legislacyjny.

Crido jako jedna z czołowych firm doradztwa podatkowego na rynku utrzymała piątą pozycję pod względem liczby doradców podatkowych, szóstą pod względem przychodów oraz awansowała o miejsce w kategorii przedsiębiorstw pod względem obsługiwanych spółek giełdowych.

Nagrody

Subskrybuj blogi