Nagrody

CRIDO po raz kolejny najlepszym doradcą w zakresie cen transferowych wg ITR

23 maja 2017
2 min

CRIDO zdobyło międzynarodową nagrodę European Tax Awards w kategorii Poland Transfer Pricing Firm of the Year. Nagroda została przyznana przez prestiżowy magazyn International Tax Review (ITR). Jury oceniło projekty zrealizowane w okresie od stycznia do grudnia 2016 roku, biorąc pod uwagę ich stopień złożoności, wartość obsługiwanych spraw i transakcji podatkowych, kompleksowość i innowacyjność proponowanych rozwiązań. Ogłoszenie zwycięzców tegorocznej edycji i uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 18 maja 2017 r. podczas uroczystej gali w Londynie.

European Tax Awards to cykliczne wydarzenie organizowane od 2005 roku przez branżowy miesięcznik International Tax Review. Rokrocznie firmy z całej Europy są nagradzane za szczególne osiągnięcia w doradztwie podatkowym w poszczególnych krajach.

European Tax Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży podatkowej. Otrzymanie samej nominacji ma ogromne znaczenie, natomiast zwycięstwo w poszczególnych kategoriach, to już międzynarodowe uznanie za wyjątkowe osiągnięcia firmy. Druga z rzędu nagroda dla zespołu Cen Transferowych to nie tylko powód do dumy, ale przede wszystkim podsumowanie naszego dotychczasowego dorobku. Wiedza i kompetencje już nie wystarczą w rywalizacji o ważne projekty na polskim rynku, który jest bardzo konkurencyjny i wymagający dla branży doradczej. Jedynie międzynarodowe doświadczenie i przemyślana strategia dają możliwość udziału w skomplikowanych i transgranicznych projektach – podsumowuje Ewelina Stamblewska-Urbaniak – partner w zespole Cen Transferowych w CRIDO.

Nagrody