Nagrody

CRIDO po raz drugi z rzędu wśród najlepszych firm doradczych w Polsce w światowym rankingu ITR „World TP Guide”

2 października 2019
2 min

CRIDO ponownie znalazło się w najwyższej kategorii (Tier 1) firm doradczych w Polsce, świadczących usługi w obszarze cen transferowych. Wyróżnienie przyznane przez International Tax Review zostało opublikowane w przewodniku: World Transfer Pricing 2020:„The guide to the world’s leading transfer pricing practices”. CRIDO nieprzerwanie pozostaje jedyną polską organizacją w tej kategorii i jedyną firmą doradczą, obok tzw. Big 4, która została zakwalifikowana do najwyższej kategorii.

Zakwalifikowanie CRIDO do najwyższej kategorii (Tier 1) w rankingu jest kolejnym wyróżnieniem zdobytym przez CRIDO w zakresie cen transferowych w ostatnich latach. W 2019 roku firma po raz czwarty z rzędu zdobyła międzynarodową nagrodę European Tax Awards w kategorii Poland Transfer Pricing Firm of the Year, również przyznawaną przez International Tax Review (ITR). Zespół Cen Transferowych CRIDO, obecnie liczy niemal trzydziestu ekspertów i pozostaje niekwestionowanym liderem w swojej kategorii od 2016 roku.

World Transfer Pricing Guide to przewodnik po najlepszych firmach doradztwa podatkowego na świecie, publikowany przez prestiżowe wydawnictwo International Tax Review. Jest on efektem analizy 14000 firm doradczych w 50 krajach.

Powiązane artykuły:

CRIDO otrzymuje wyróżnienie najwyższej kategorii w rankingu World Transfer Pricing 2019

CRIDO po raz trzeci z rzędu najlepsze w zakresie cen transferowych w Polsce

Partnerzy CRIDO najlepszymi doradcami w XII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych DGP

Nagrody

Subskrybuj blogi