Nagrody

Crido Legal awansuje w rankingu The Legal 500 EMEA

13 kwietnia 2017
2 min

Crido Legal otrzymało 5 rekomendacji i awansowało w 2 kategoriach w tegorocznej edycji prestiżowego, międzynarodowego rankingu firm prawniczych - The Legal 500 EMEA 2017. Kancelaria po raz kolejny otrzymała wyróżnienie Legal 500 w następujących dziedzinach prawa: Banking and Finance, Energy and Natural Resources, Real Estate and Construction. Ponadto, Crido Legal awansowało w kategorii Private Client i zadebiutowało w kategorii funduszy inwestycyjnych - od  razu w tzw. trier 2. Wyróżnienia indywidualne dla ekspertów otrzymało dwóch prawników – Mateusz Baran (Private Client oraz Investment Funds) oraz Jakub Ziółek (Private Client).

Legal 500 EMEA obejmuje badanie najlepszych kancelarii prawnych i prawników w ponad 80 krajach regionu. W Polsce rekomendacje otrzymują prawnicy i kancelarie w 17 branżach i dziedzinach prawa.

Wyniki tego prestiżowego rankingu są potwierdzeniem dorobku kancelarii oraz kompetencji naszych prawników, świadczących usługi doradztwa prawnego wymagające ekspertyzy o najwyższym standardzie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że Crido Legal zostało docenione za osiągnięcia w doradztwie prawnym w zakresie funduszy inwestycyjnych i znalazło się w gronie najlepszych - głównie międzynarodowych - firm prawniczych, wyróżnionych w ramach tej specjalizacji. Cieszymy się, że dzięki zaufaniu naszych klientów oraz rosnącej pozycji na rynku, jesteśmy rokrocznie wyróżniani w niezależnych i międzynarodowych rankingach - podsumowuje Jakub Ziółek – Partner w Crido Legal.

Nagrody

Subskrybuj blogi