Nagrody

CRIDO kolejny raz z tytułem najlepszego doradcy podatkowego i finansowego dla branży nieruchomości w konkursie Eurobuild Awards

29 września 2022
2 min

Kolejna, już piąta z rzędu, statuetka Eurobuild Awards dla najlepszej firmy z branży doradztwa podatkowego i finansowego trafiła do zespołu Real Estate w CRIDO, którego liderami są Paweł Toński, Mateusz Stańczyk oraz Jacek Ostrowski. Podczas uroczystego rozdania nagród, na którym obecni są przedstawiciele najważniejszych firm z branży, zespół CRIDO został doceniony za najwyższą jakość świadczonych usług, profesjonalne podejście i zaangażowanie w prowadzone projekty.

Podobnie jak w poprzednich edycjach w konkursie przyznano nagrody w ponad 20 kategoriach. Wyróżnienia otrzymały firmy i obiekty, które w ostatnim czasie wywarły największy wpływ na polski rynek nieruchomości.

 To nie był prosty rok dla wielu branż i ludzi. Wojna w Ukrainie, wzrosty energii i ogólnie inflacji, rosnąca niepewność i koszty finansowania, szaleństwo zmian w przepisach podatkowych — wszystko to wpływało także na branżę nieruchomości. Cieszymy się, że w takich okolicznościach, w zakresie oceny naszego zespołu przez rynek nieruchomości zachowujemy pozytywną stabilność. To już piąta z rzędu nagroda Eurobuild Awards dla naszego zespołu – obsługujemy transakcje od strony podatkowej i finansowej, pomagamy w pracy bieżącej i przy przekształceniach, w cenach transferowych i sporach z organami; w każdym obszarze czujemy się doceniani przez klientów. Lubimy po prostu pomagać ludziom podejmować dobre decyzje i cieszymy się, że nasze zaangażowanie, wiedza oraz skupienie na rozwiązywaniu problemów są ciągle doceniane  – mówi Paweł Toński, partner zarządzający odpowiedzialny za podatkowy zespół Real Estate w CRIDO.

Ogłoszenie laureatów i przyznanie nagród miało miejsce 27 września 2022 r. podczas uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie.

Podatkowy i finansowy zespół Real Estate w CRIDO liczy ponad 30 profesjonalistów posiadających doświadczenie w doradzaniu podmiotom z branży w różnych obszarach podatkowych. W kwestiach prawnych doradcy podatkowi z CRIDO ściśle współpracują z prawnikami z kancelarii CRIDO Legal.

 

Nagrody

Subskrybuj blogi