O CRIDO

CRIDO doradzało w transakcji M&A na rynku recyklingu

31 marca 2023
2 min

Zespół CRIDO uczestniczył jako doradca M&A spółki portfelowej funduszu GREEN WORLD FIZAN przy procesie zakupu 100 proc. udziałów spółki IBC Service Recycling sp. z o.o.

Interdyscyplinarny zespół CRIDO był odpowiedzialny za bieżące doradztwo w zakresie corporate finance oraz wsparcie w obszarze podatkowym i finansowym. Zajął się także przeprowadzeniem due diligence przejmowanego podmiotu. – Zespół wykazał się zaangażowaniem, starannością, kompetencjami i profesjonalnym podejściem. Mogę polecić zespół transakcyjny CRIDO jako efektywnych doradców w obszarze transakcyjnym, podatkowym i finansowym przy realizacjach transakcji typu M&A – mówi Mateusz Mazur, Członek Rady Nadzorczej spółki portfelowej nabywającej udziały w targecie.

- Bardzo cieszy nas ta opinia, jest ona ukoronowaniem naszej pracy przy tym projekcie oraz potwierdzeniem kompetencji CRIDO w zakresie fuzji i przejęć – komentuje Artur Marszałkiewicz, partner zarządzający odpowiedzialny za zespół corporate finance w CRIDO.

Projekt prowadzony był przez Artura Marszałkiewicza, Mateusza Stańczyka oraz Jacka Ostrowskiego, zaangażowani w jego realizację byli również Aleksandra Małolepsza, Senior Associate w zespole Corporate Finance, Soren Godniak, Manager w zespole doradztwa podatkowego, Krzysztof Kluza, Manager w zespole doradztwa finansowego w CRIDO.

IBC Service Recycling sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną firmą zajmującą się recyklingiem, serwisem oraz sprzedażą opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku typu IBC, zbiorników DPPL i beczek.

Subskrybuj blogi