Nagrody

CRIDO czwarty raz z rzędu najlepsze w zakresie cen transferowych w Polsce

17 maja 2019
2 min

CRIDO zdobyło czwarty raz z rzędu prestiżową nagrodę European Tax Awards w kategorii Poland Transfer Pricing Firm of the Year. Wyróżnienie zostało przyznane przez międzynarodowy magazyn International Tax Review (ITR). Jury, dokonując wyboru najlepszych firm, oceniło projekty zrealizowane w okresie od stycznia do grudnia 2018 roku, biorąc pod uwagę ich stopień złożoności, wartość obsługiwanych spraw i transakcji, a także kompleksowość i innowacyjność proponowanych rozwiązań. Ogłoszenie zwycięzców tegorocznej edycji i uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 16 maja 2019 r. podczas uroczystej gali w Londynie.

European Tax Awards to cykliczne wydarzenie organizowane od 2005 roku przez branżowy miesięcznik International Tax Review, w którym firmy z całej Europy są nagradzane za szczególne osiągnięcia w doradztwie podatkowym. Zespół Cen Transferowych CRIDO, który obecnie liczy ponad trzydziestu ekspertów, jest niekwestionowanym liderem w swojej kategorii, nieprzerwanie od 2016 roku.

European Tax Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży podatkowej. Zdobycie tytułu „Poland Transfer Pricing Firm of the Year” to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim międzynarodowe uznanie za wyjątkowe osiągnięcia firmy. Niezmiernie cieszy nas fakt, że dzięki skomplikowanym i innowacyjnym projektom możemy rozwijać swoje kompetencje, wzmacniać pozycję na rynku oraz rozbudowywać nasz zespół, który obecnie liczy ponad trzydziestu ekspertów. Dzięki temu jesteśmy jednym z największych zespołów cen transferowych w Polsce i jednocześnie najlepszym w ramach naszej specjalizacji. Czwarta z rzędu nagroda European Tax Awards to nie tylko powód do dumy, ale także podsumowanie dotychczasowego dorobku zespołu – podsumowuje Ewelina Stamblewska-Urbaniak – partner w Zespole Cen Transferowych w CRIDO.

 

Nagrody

Raport: Procedura APA

Narzędzie efektywnego zarządzania ryzykiem podatkowym w nowej rzeczywistości cen transferowych

Pobierz
Subskrybuj blogi