Nagrody

5 wyróżnień dla doradców i nagroda za największe zaangażowanie w tworzenie dobrego prawa podatkowego – CRIDO w Rankingu firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej 2020

29 kwietnia 2020
2 min

W opublikowanym 29 kwietnia br. przez Rzeczpospolitą Rankingu firm doradztwa podatkowego 2020, CRIDO oraz doradcy podatkowi z CRIDO zostali docenieni w następujących obszarach:

CRIDO otrzymało również bardzo cenne dla organizacji wyróżnienie za największe zaangażowanie w tworzenie dobrego prawa podatkowego, które jest uhonorowaniem aktywnego uczestnictwa firmy w procesie tworzenia dobrych i skutecznych przepisów podatkowych.

Nasza codzienność w ostatnich tygodniach powoduje, że większość z nas działa „tu i teraz”, głównie przy użyciu nowych, rzadko stosowanych dotychczas narzędzi oraz przy wykorzystaniu znacznie większych nakładów sił, by odpowiedzieć na to co dzieje się wokół nas. W naszym dotychczasowym życiu zmieniło się bardzo dużo. W CRIDO nie zmieniło się jednak jedno – wdzięczność za to, że nasza praca i zaangażowanie są doceniane, oraz że możemy wspierać klientów w różnych obszarach ich działalności. W obecnej sytuacji, każda pozytywna informacja to dla nas powód do radości. Chcemy zatem podzielić się taką dobrą informacją, dotyczącą wyróżnień, jakie nasza firma otrzymała w Rankingu firm doradztwa podatkowego 2020, ogłoszonego przez dziennik Rzeczpospolita. Wszystkim Wam – naszym pracownikom, klientom i partnerom biznesowym, ale również wszystkimi, z którymi mamy obecnie możliwość spotykania się na płaszczyźnie zawodowej, chcemy bowiem podziękować za zaangażowanie, wspólną pracę i zaufanie, ale także za stały kontakt i dobre słowamówi Roman Namysłowski, partner zarządzający odpowiedzialny za zespół doradztwa podatkowego w CRIDO.

Nagrody

Subskrybuj blogi