Nagrody

2019, 2020, 2021 – CRIDO trzeci rok z rzędu w gronie najlepszych w światowym rankingu ITR „World TP Guide”

1 października 2020
1 min

Tier 1, czyli najwyższa! To już trzeci rok z rzędu kategoria, w której znajduje się CRIDO w przewodniku: World Transfer Pricing 2021: „The guide to the world’s leading transfer pricing practices”, przygotowywanym przez International Tax Review. Firma nadal pozostaje jedyną polską organizacją i jedyną firmą doradczą, obok tzw. Big 4, która na stałe zajmuje miejsce w najwyższej kategorii.

Tegoroczne, już trzecie z rzędu, zakwalifikowanie CRIDO do Tier 1 w rankingu jest kolejnym wyróżnieniem zdobytym przez zespół cen transferowych CRIDO nie tylko w 2020 roku, ale też w ostatnich latach. W 2020 roku Zespół TP CRIDO po raz piąty z rzędu zdobył międzynarodową nagrodę European Tax Awards w kategorii Poland Transfer Pricing Firm of the Year, również przyznawaną przez International Tax Review (ITR).

Zespół Cen Transferowych CRIDO, którym zarządza, wielokrotnie nagradzana za działania i profesjonalizm w obszarze Transfer Pricing – Ewelina Stamblewska-Urbaniak, liczy obecnie niemal trzydziestu ekspertów i pozostaje od lat niekwestionowanym liderem w swojej kategorii na polskim rynku.

World Transfer Pricing Guide to przewodnik po najlepszych firmach doradztwa podatkowego na świecie, publikowany przez prestiżowe wydawnictwo International Tax Review. Jest on efektem analizy 14000 firm doradczych w 50 krajach.

Nagrody

Subskrybuj blogi