Specjalisty/ki ds. rozliczeń projektów unijnych

Opis stanowiska:

Ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera w pracy? Jesteś nastawiony/a na rozwój i zależy Ci aby pracować z profesjonalistami?
Posiadasz umiejętność samodzielnej realizacji zaplanowanych celów i zadań, ale potrafisz również pracować jako członek zespołu? Lubisz różnorodność a problemy traktujesz jako wyzwania?

U nas będziesz mieć możliwość pracy przy prowadzeniu różnorodnych projektów inwestycyjnych i badawczych z najlepszymi doradcami w obszarze pozyskiwania i rozliczania grantów!

Twoim głównym zadaniem będzie  kompleksowe prowadzenie projektów dotacyjnych od strony administracyjnej, w tym:

  • przygotowywanie sprawozdań okresowych i końcowych, wniosków o płatności, harmonogramów płatności, sprawozdań finansowych z realizacji projektów, rozliczeń końcowych pod względem formalnym i finansowym
  • przygotowywanie/ weryfikacja dokumentacji dotyczącej wyboru wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności
  • koordynacja spraw w ramach prowadzonych projektów, pozyskiwanie i weryfikacja dokumentów i danych niezbędnych do rozliczenia projektu, korespondencja wewnętrzna oraz zewnętrzna związana z realizacją i rozliczaniem projektów
  • współpraca z beneficjentami realizującymi projekty unijne – od małych przedsiębiorstw po największe firmy w Polsce
  • kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi/ Zarządzającymi

Oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia w zakresie prowadzenia i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków UE
  • znajomości systemu SL2014 i zasad realizacji oraz wytycznych programowych
  • praktycznej znajomości prawodawstwa oraz procedur i wytycznych programowych
    w zakresie aplikacji, realizacji i sprawozdawczości projektów unijnych w ramach perspektywy 2014-2020
  • umiejętności czytania i interpretowania dokumentów księgowych, aktów prawnych, ustaw i rozporządzeń
  • sprawnego posługiwania się edytorem tekstu, arkuszem kalkulacyjnym itp.
  • znajomości ustawy o finansach publicznych oraz ustawy o rachunkowości – mile widziana
  • znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych – mile widziane

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie w doradztwie dla firm – od start-upów po międzynarodowe korporacje
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

Subskrybuj blogi