Praktykant/ka | Wyceny, Modelowanie Finansowe

Praktykanci w naszej firmie od razu są częścią zespołów projektowych, dzięki czemu szybko zdobywają wiedzę.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu w przygotowaniu wycen przedsiębiorstw oraz modeli finansowych, obejmujących prognozę sprawozdań finansowych, analizę opłacalności inwestycji i analizę ryzyka;
  • udział w przygotowywaniu analiz finansowych w procesie ubiegania się o pozyskanie finansowania (w tym fundusze UE, kredyty komercyjne) dla projektów inwestycyjnych;
  • udział w przygotowaniu wszelkich bieżących analiz finansowych.

Profil kandydata:

  • studenci IV/V roku lub absolwenci kierunków finansowych;
  • dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • dobra znajomość programów: Excel, Word i Power Point;
  • zdolności analityczne;
  • nastawienie na rozwój i chęć przyjmowania ambitnych zadań.

Oferujemy:

  • płatne praktyki z przejrzyście określoną ścieżką kariery;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę pod okiem liderów w branży oraz cenne doświadczenie w doradztwie biznesowym;
  • merytoryczne wsparcie w obszarze rozwoju eksperckiego;
  • aktywny udział w innowacyjnych projektach;
  • ambitny i doświadczony zespół oraz przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in.: spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe;
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko I oraz II linii metra);
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, świeże owoce w biurze.
Subskrybuj blogi