Konsultant/ka w zespole TAX CIT

Zakres obowiązków:

  • analiza zagadnień w zakresie polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego
  • udział w restrukturyzacjach oraz transakcjach M&A (w szczególności badanie due diligence, wsparcie podatkowe w przeprowadzonej transakcji, analiza konsultacji podatkowej transakcji)
  • doradztwo podatkowe dla klientów spółki, szczególnie w zakresie podatku od osób prawnych
  • udział i samodzielne przeprowadzanie przeglądów podatkowych w zakresie podatku dochodowego
    w różnych branżach, w szczególności branży nieruchomości
  • przygotowywanie opinii podatkowych

Profil kandydata:

  • 1-2 letnie doświadczenie w pracy w doradztwie podatkowym w zakresie CIT
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • otwartość komunikacyjna oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności z zakresu CIT
  • doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji z zakresu podatków zarówno w języku polskim jak i angielskim
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • chęć dalszego rozwoju w obszarze doradztwa podatkowego
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym
  • bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Word)
  • terminowość i skrupulatność

Oferujemy:

  • umowę o pracę z przejrzyście określoną ścieżką kariery
  • aktywny udział w międzynarodowych projektach podatkowo – doradczych
  • aktywny udział w różnorodnych projektach dla podmiotów z różnych sektorów
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

Subskrybuj blogi