Konsultant/ka w zespole VAT

Opis stanowiska:

  • doradztwo podatkowe dla klientów spółki, szczególnie w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, wsparte dogłębną analizą krajowych i europejskich przepisów prawa podatkowego
  • udział w przeprowadzaniu przeglądów podatkowych w zakresie VAT
  • identyfikacja obszarów potencjalnego ryzyka podatkowego
  • współudział w tworzeniu rekomendacji podatkowych dla klientów z różnych branż
  • przygotowywanie klientów do wdrażania nowych rozwiązań w związku ze zmianami przepisów w obszarze VAT
  • mentoring pracowników niższego szczebla

Profil kandydata:

  •  2-3 letnie doświadczenie w pracy w doradztwie podatkowym
  • doskonała wiedza techniczna z zakresu podatków pośrednich, wsparta doświadczeniem praktycznym w tej dziedzinie
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • umiejętności komunikacyjne
  • staranność i terminowość
  • zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność współpracy z innymi pracownikami oraz dbałość o atmosferę pracy w zespole
  • poczucie odpowiedzialności za wykonaną pracę
  • innowacyjność, chęć poszukiwania nowych rozwiązań
  • umiejętność precyzyjnego formułowania opinii na piśmie
  • umiejętność zarządzania czasem i organizowania pracy

 Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko II linii metra)
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

Subskrybuj blogi